Beata Ratuszniak03.11.2009 (15:05)69

Twórca serwisu odSiebie.com aresztowany

Serwis odSiebie.com umożliwiał użytkownikom wzajemną wymianę plików. Umożliwiał, bowiem od soboty jest zamknięty. A jego twórca, Łukasz Ć., został aresztowany.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 69)

porazka skad ja teraz bede mp3 sciagal? ;/
 0  
a co z chomikuj, który zarabia o wiele więcej z sms-ów? Czyżby serwis Interii miał większe prawa niż darmowy odsiebie?
 0  
Każdy kto mądry to ucieka z polaczkowa. Teraz on,a zachwile ty - za wszystko do aresztu. Bez wyroku , przejście na czerwony świetle 5 lat.
 0  
Serwery Chomików są poza Polska.
Szkoda, że tego samego nie zrobił założyciel odsiebie.com
 0  
Przecież serwery odsiebie.com były we Francji...
 0  
jestem ciekaw od kiedy to posrednik jest odpowiedzialny za to co udostepnia dana osoba? jak wiadomo w polskim prawie jest legalne sciaganie muzyki i filmow. nielegalne jest ich udostepnianie dalej co tyczy sie rowniez oprogramowania - tego nie mozna ani sciagac, ani udostepniac. ciekaw jestem jakie zarzuty dostanie wlasciciel tego serwisu? moze niech polska policja pojdzie o krok dalej i zaaresztuje wlascicieli chomika, radpidshare'a, megauploade'a itp. serwisow?
 0  
chomiki maja dobrych prawników a właściciel odsiebie nie lub go nie jest stać na takich i dlatego został zamknięty jako przykład dla innych. I na tym to polega nie masz kasy jesteś słaby masz kasę możesz wszystko.
 0  
SKANDAL!!
TO NIECH ZAMKNĄ WRZUTĘ :(((
LUDZIE W TYM KRAJU MAJĄ NIERÓWNO POD SUFITEM TAKA PRAWDA.
NIE DOŚĆ CO INTERNET SŁABEJ JAKOŚCI TO JESZCZE MAMY PŁACIĆ ZA POBIERANIE MUZYKI ITP. ?? TO JEST CHORE!! WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW BIERZE SZYBKI NET Z ZAMIAREM KORZYSTANIA Z TEGO TYPU SERWISÓW.... GDYBY ZAMKNĘLI WSZYSTKIE TO NAJBARDZIEJ NA TYM STRACILIBY DOSTAWCY INTERNETU... A MUZODAJNIA NIECH SIE SCHOWA BO TO BADZIEW PLATNE PLIKI MP3 W JAKOŚCI 128KB/S ?? TO JAKIŚ ŻART. NIECH DADZĄ BEZSTRATNY FLAC I DODAJĄ DUŻO WCZEŚNIEJ NOWOŚCI A NIE DOPIERO WTEDY GDY WSZYSCY JUŻ TO ZNAJĄ I MAJĄ...
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 3 listopada 2009 o 16:05:37 przez mysz997).
 0  
Z OdSiebie pobrałem całą dyskografię Modern Talking, a na profilu użytkownika, który ją udostępnił znalazłem bardzo fajne mp3 muzyków, których wcześniej nie znałem.
Policja zamiast zająć się prawdziwymi przestępcami (dresiarzami, szalikowcami, włamywaczami), to zawracają sobie dupę takimi pierdołami. Czapki z głów, droga "psiarnio".
 0  
wow to się nazywa afera.... namierzyli, sprawnie aresztowali... teraz pewnie będą ścigać korzystających....świat stanie się bezpieczniejszy. w tym czasie prawdziwi przestępcy i aferzyści zarobią miliardy. na każdym bazarze można kupić wszystko.... nikt tego nie widzi mimo że chodzi o czerpanie korzyści z tego samego.... ciekawe dlaczego?.... pytanie retoryczne... każdy wie dlaczego....
 0