Beata Ratuszniak03.11.2009 (15:05)69

Twórca serwisu odSiebie.com aresztowany

Serwis odSiebie.com umożliwiał użytkownikom wzajemną wymianę plików. Umożliwiał, bowiem od soboty jest zamknięty. A jego twórca, Łukasz Ć., został aresztowany.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 69)

he he Looser masz wizytę pewną... trzymaj dysk blisko mikrofali;)
 0  
A ja ściągnąlem sobie dyskografie Toplesu :)
SAMOOBRONA MUSI WRÓCIĆ
 0  
kur.a czemu uczepili sie akurat tego goscia i serwisu przeciesz jest wiele innych podobnych.niechlepiej sie biora za gangsterow i zabojcow...
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 3 listopada 2009 o 16:39:37 przez abcd123).
 0  
Mam pytanie: ja tez z tej strony sciagalem mp3-jki, TYLKO SCIAGALEM ale nic zadnych mp3-jek nie umieszczalem na tej stronie, czy mnie tez cos bedzie grozic zwiazku z tym ze tylko sciagalem z tej strony mp3-jki, pytam sie, bo ta wiadomosc mnie bardzo zaniepokoila.
 0  
caggek -> Trzeba się było nad tym zastanawiać zanim TYLKO ściągałeś pliki za które nie zapłaciłeś.
 0  
@Pol nie cwaniakuj bo ty nigdy żadnej mp3 nie ściągałeś z netu!!! ściągać pliki z netu teoretycznie można nie można tylko udostępniać a poza tym nie aresztują wszystkich którzy ściągali coś z tej strony bo by musieli aresztować parę milionów osób w tym parę tysięcy małolatów!
 0  
Ciekawe kiedy policja zajmie się serwisami:
- rapidshare.com,
- hotfile.com,
- megaupload.com.
Złapali jakiegoś pionka a piractwo na świecie ma się całkiem dobrze... ale problemu w/w firm raczej nikt nie zauważa... Zawsze można się bronić, że właściciel serwerów nie odpowiada za to, co na nim umieścili użytkownicy.
 0  
Ja tam wysłałem całą moją kolekcję mp3...
ok 500 plików... wszystko przepadło :(
 0  
A ja się pytam co z tymi, którzy ten serwis wykorzystywali do hostowania zdjęć, własnych prac, pomocy naukowych, bądź też korzystali zeń jak z wirtualnego dysku twardego nadając status prywatny plikom z np. backupem dokumentów? Równie dobrze osoba taka mogłaby iść się sądzić z państwem o odszkodowanie z tytułu utraty dostępu do tych danych na swoim koncie.

Odsiebie.com był jednym z nielicznych tego typu projektów w Polsce, który można było porównywać z n-k czy spryciarze.pl - jednym słowem ciekawy projekt z pomysłem i pełnią energii w rozwoju. Szkoda, że został załatwiony "po chamsku" :/
 0  
Jeśli usunąłeś pliki po 24 h to nic Ci nie będzie, traktowane jest to jako reklamę i zachętę do kupienia płyty/singla :)

Nie dobiorą się do innych serwisów i niby za co mieliby go ścigać? To nie on dodawał pliki, w regulaminie było jasno napisane, że nie można dawać oprogramowania/muzyki bez praw autorskich. Administracja nie odpowiadała za dodawane treści, i jeśli było zgłoszenie usuwała/banowała. Zobaczymy jak to się rozkręci. ;)
 0