Łukasz Szewczyk20.11.2009 (11:58)7 komentarzy

Lotto przez Internet

Lotto przez Internet, czyli serwis umożliwiający nabycie kuponu i odbiór wygranej bez wychodzenia z domu, to nowy pomysł Zbigniewa Abramowicza.
Nowy serwis www.3gry.pl przyjmuje zlecenia na przekazanie typowań do kolektury Lotto, ale również pokazuje trafienia oraz pobiera i wysyła graczom ich wygrane. W przypadku wygranej 1-go stopnia kupon jest zwracany graczowi notarialnie.
Dużo uwagi poświęcono zapewnieniu bezpieczeństwa działania serwisu i wygody użytkownika. Służy temu m.in. dostęp do panelu gracza, w którym widoczne są wszystkie typowania, dane z losowania, trafienia i wygrane, a zwłaszcza zeskanowany obraz zakupionego w kolekturze kuponu.

Nazwa serwisu zapowiada obsługę trzech gier Lotto, organizowanych przez Totalizator Sportowy (Lotto, Mini Lotto, Zakłady Specjalne). Aktualnie sprawdzane jest przyjęcie serwisu przez internautów na grze głównej, w Lotto.
Net Contact/prportal.pl

Komentarze (1 - 7 z 7)

Pośrednik też chce zarobić. Pewnie docelowo marzą im się prowizję od zakładów.
 0  
poczekam az lotto cos takiego zrobi (:
 0  
To jest oszustwo 5 zł więcej za zakład co im w głowie się pomieszało, daje lotto 2 miechy i bedzie u nich za friko tylko koszt przelewu albo lotto sms tak jak jest chyba w irlandi zdziercy
 0  
:) odnosnie nagodnki na jednorekich i caly ten hazard :D to lotto w internecie to chyba juz tez podchodzi pod ustawe anty hazardowa :)
 0  
Abramowicz? To jakiś pociotek TEGO Abramowicza?
 0  
W sumie pomysl fajny, za wygode trzeba placic - ale dlaczego az tyle ? lotto-kurier albo zgrajwlotto oferuja to samo a sporo taniej.
 0  
Witam.Mam pytanie,gdyz chodzi o gre w lotto przez internet.Skad mam wziac kupon jezeli chce zagrac przez internet nie wychodzac z domu.Jak mam skreslic liczby bo na internecie nikt nie wspomnial o kuponie.Prosze dajcie znac jak mam skreslic lotto przez internet.Dzieki
 0