Beata Ratuszniak02.12.2009 (15:04)2 komentarze

Świstak.pl szykuje się na święta

1 grudnia serwis aukcyjny Swistak.pl ruszył z akcją świąteczną, mającą na celu ułatwienie użytkownikom wyboru prezentów świątecznych.
Serwis uruchomił nową kategorię „Prezenty świąteczne”, w której znajdują się propozycje upominków dla najbliższych. Jeżeli użytkownik uzna, że żaden pomysł nie spełnia jego oczekiwań, może przenieść się na stronę główną, gdzie znajdzie sprzedawców, którzy oznaczeni są ikoną „pomocnik mikołaja”. W ten sposób zostali oznaczeni sprzedawcy posiadający ciekawy i różnorodny asortyment.
Z okazji nadchodzących świąt serwis Swistak.pl stworzył, na podstawie historii transakcji, zestawienie świątecznych prezentów, które cieszą się największym zainteresowaniem użytkowników. Należą do nich:

* Telefony komórkowe
* Książki
* Odzież
* Odtwarzacze MP4
* Słuchawki
* Dyski HDD
* Karty graficzne


- Okres przedświąteczny to czas wzmożonego zainteresowania ofertą sklepów internetowych: W okresie przedświątecznym odnotowujemy wzrost ruchu na stronie o 10-15 proc. - komentuje Piotr Szymczak, Product Manager Swistak.pl - Liczba zapytań do wyszukiwarki rośnie ponad dwukrotnie już na początku listopada. To potwierdza, że Polacy w tym roku nie będą czekać na ostatnią chwilę z kupowaniem prezentów – dodaje Szymczak.

Akcja świąteczna w serwisie Swistak.pl potrwa do 31 grudnia 2009 r.
Swistak.pl

Komentarze (1 - 2 z 2)

te gnoje ze świstaka to paskudni spamerzy

rejestrując sie zażądali skanu dowodu osobistego
myślę sobie , no trudno
przesłałem im , i na tym kontakt się urwał, zero jakichkolwiek odpowiedzi , dostaje na skrzynkę @maiil tony śmieci reklamowych
 0  
na allegro tez ze spamem niewesolo
normalnie ręce opadają
niedość ze kosmiczne prowizje , to jescze spam rozsyłany na konta uzytkowników , na którym dorabiają krocie
 0