Łukasz Szewczyk18.12.2009 (16:44)28 komentarzy

Ben 10: Kreator Kosmitów

18 grudnia 2009: Turner Broadcasting uruchomił darmową aplikację, dzięki której użytkownicy strony internetowej CartoonNetwork.pl mogą stworzyć własną postać do uniwersum Ben 10 – najpopularniejszego serialu Cartoon Network.
Ben 10: Kreator Kosmitów pozwala dzieciom z całej Polski tworzyć własnych kosmitów i wyposażać ich w niezwykłe moce. Obcy wykreowani przez dzieci publikowani są w specjalnej galerii, którą mogą przeglądać wszyscy odwiedzający stronę. Dodatkowo kosmici stworzeni przez użytkowników mogą toczyć ze sobą pojedynki.

To druga aplikacja wykorzystująca treści generowane przez użytkowników, którą Turner Broadcasting uruchomił w Polsce w ciągu ostatnich tygodni. To także kolejny krok w kierunku rozwoju gier opartych na zawartości stworzonej przez samych graczy, które zdaniem nadawcy w przyszłości będą odgrywać znaczącą rolę.

W listopadzie Turner Broadcasting uruchomiło Ben 10: Obca Potęga Kreator Gier, który umożliwia dzieciom tworzenie własnych gier platformowych. Aplikacja od czasu swojego debiutu zdobyła ogromną popularność w Europie. W Polsce użytkownicy stworzyli już 29 000 gier i zagrali w nie ponad 9 milionów razy.

Ben 10: Kreator Kosmitów i galeria znajdują się w moderowanej zakładce GRY na stronie internetowej Cartoon Network. Aplikacja będzie dostępna na Europejskich stronach Cartoon Network.
Turner Broadcasting

Komentarze (1 - 10 z 28)

co nieżle
 0  
Fajnie:)
 0  
jak tam się zarejestrować
 0  
jak się w tym zarejestrować
 0  
JA SIĘ TAM ZARIESTROWAĆ
 0  
no jak sie zajerestrowac no
 0  
no włacha
 0