Łukasz Szewczyk25.06.2010 (15:29)brak komentarzy

Cuppon.pl - nowy gracz na rynku grupowych zakupów

W sieci pojawił się serwis Cuppon.pl, który stara się zainteresować swoich użytkowników korzystnymi cenami na usługi świadczone przez restauracje, hotele Spa, salony kosmetyczne, siłownie i inne atrakcyjne miejsca.
Cuppon.pl to internetowa platforma lokalnych promocji, na której pojawiają się niezwykle tanie oferty. Założeniem jest prezentowanie produktów lub usług przedsiębiorstw, przy zakupie których możliwe jest uzyskanie nawet do 90 proc. rabatu.
- Naszym celem jest zapewnie korzyści kupującemu jak i sprzedającemu. Dla przedsiębiorcy atutem jest pozyskanie nowych klientów z okolic swojej działalności, natomiast dla użytkowników jest doskonałą okazją do skorzystania atrakcyjnych cenowo ofert - tłumaczy jeden ze współzałożycieli serwisu cuppon.pl, Dawid Dusza.

Jedynym warunkiem uruchomienia oferty jest osiągnięcie minimalnej sprzedaży. Użytkownicy rozsyłają informacje o istniejącej ofercie swoim znajomym, najczęściej poprzez portale społecznościowe typu facebook, nasza-klasa czy twitter, aby zdobyć wymaganą liczbę zamówień i tym samym kupić produkt po niższej cenie.

Serwis rozpoczął swoją działalność w Krakowie. W najbliższych tygodniach wystartuje również w Katowicach, Bielsku-Białej i Wrocławiu. Wkrótce swoim zasięgiem obejmie także Warszawę, Łódź, Poznań i Trójmiasto.
Cuppon.pl

Polecamy