Łukasz Szewczyk31.08.2010 (15:49)3 komentarze

Pół miliona kont e-mail Gadu-Gadu

22-letnia Patrycja Tomtas została półmilionowym użytkownikiem Poczty Gadu-Gadu, usługi poczty elektronicznej udostępnianej przez GG Network. Tym samym liczba użytkowników e-maila od GG wynosi już pół miliona.
Poczta Gadu-Gadu to usługa poczty elektronicznej, oferowana przez spółkę GG Network, producenta tak znanych i masowo używanych projektów internetowych, jak komunikator Gadu-Gadu, serwis społecznościowy GG.pl, Mobilne Gadu-Gadu, Web Gadu-Gadu czy radio internetowe Open.FM.
GG Network przygotowało swoją usługę z wykorzystaniem najnowszych i najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych na świecie. Poczta Gadu-Gadu dostępna jest z poziomu przeglądarki stron WWW, jak i bezpośrednio w komunikatorze Gadu-Gadu (GG 10), a wraz z wydaniem najnowszych wersji – także w telefonie komórkowym. Pocztę Gadu-Gadu można skonfigurować z dowolnym programem pocztowym.

Poczta Gadu-Gadu oferuje szersze możliwości komunikacji i sprawia, że e-mail jest dzisiaj nie tylko wiadomością rozumianą w tradycyjny sposób, ale również kanałem komunikacji wyposażonym w dodatkowe, użytkowe funkcje. Dzięki nim użytkownicy mogą być niemal cały czas w kontakcie, niezależnie od tego, czy są obecnie zalogowani poprzez stronę www, czy mają uruchomioną aplikację komunikatora, czy też zabierają ze sobą komórkę na wakacje.

Jednym z wielu wyróżników Poczty Gadu-Gadu jest jej integracja z komunikatorem Gadu-Gadu. Jeśli użytkownik posiada numer GG, po zalogowaniu na konto pocztowe ma dostęp do swojej listy znajomych z komunikatora – z tego poziomu poczty może wysłać do nich bezpośrednio e-mail, a także napisać do znajomych również na GG bez potrzeby opuszczania konta poczty.

Konto w Poczcie Gadu-Gadu może założyć każdy użytkownik komunikatora Gadu-Gadu! Wystarczy wejść na stronę poczta.gg.pl i się zarejestrować.
Gadu-Gadu

Komentarze (1 - 3 z 3)

Ziew, integracja ze skrzynką pocztową to nowość sprzed co najmniej pięciu lat, ziew.
 0  
ja bym niechcial zeby serwis w ktorym zalozylem ktores z kolei tam konto podawal moje dane
TentMer (usunięte konto #10799) 31.08.2010 (21:36:17)
 0  
This arictle keeps it real, no doubt.
 0