Łukasz Szewczyk08.09.2010 (17:53)2 komentarze

Snuper.pl - serwis agregujący grupowe zakupy

W Internecie została uruchomiona polska platforma agregująca zakupy grupowe. Okazje ze stron takich jak FastDeal.pl, Groupon, Gruper czy MyDeal można już znaleźć w jednym miejscu – na Snuper.pl.
Zakupy grupowe stały się bardzo popularne w Polsce w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Głównie za sprawą bardzo dużych zniżek na produkty i usługi. Z dnia na dzień rośnie grono zwolenników serwisów dostarczających tego typu oferty. Dlatego też twórcy Snuper.pl są przekonani, że serwis odniesie duży sukces i zostanie zauważony przez kupujących.
- Snuper powstał, aby ułatwić poruszanie się w świecie zakupów grupowych. Tutaj kupujący oszczędzają czas, ponieważ wszystkie okazje mogą znaleźć na jednej stronie. Wkrótce planujemy wprowadzenie podziału okazji na kategorie, dzięki czemu użytkownicy będą mogli oglądać dokładnie to, co ich interesuje – mówi Karolina Skrzypek – rzecznik prasowy projektu Snuper.

Przejrzysta szata graficzna serwisu umożliwia szybkie porównanie aktualnie dostępnych okazji i ułatwia wybór najbardziej korzystnej oferty dla użytkownika. Snuper w najbliższym czasie udostępni wiele nowości, m. in. możliwość otrzymania jednego e-maila dziennie jeśli okazje będą pasować do kategorii wybranej przez użytkownika.
Snuper.pl

Komentarze (1 - 2 z 2)

MyDeal.pl - nie wiedzialem, ze jest tez taki serwis. Wreszcie powstal agregator. Nie trzeba latac po wszystkich stronach.
 1  
Tak, to dobre rozwiązanie dla użytkowników. Narzędzie, które pozwala bez problemów odszukać ciekawą zniżkę i nie otrzymywać kilku maili dziennie z różnych serwisów
 0  

Polecamy