Łukasz Szewczyk22.10.2010 (11:34)3 komentarze

Rusza akcja Bezpieczniej w sieci

Rusza niezależna akcja poświęcona problemom bezpieczeństwa online. Inicjatywę wspierają kluczowe instytucje publiczne oraz duże firmy internetowe.
Akcja www.BezpieczniejwSieci.org jest wspólną inicjatywą instytucji publicznych oraz firm internetowych. W pierwszej odsłonie projektu wzięły udział Ministerstwo Gospodarki, Urząd Komunikacji Elektronicznej, Europejskie Centrum Konsumenckie oraz Nk.pl (dawniej Nasza-Klasa), Merlin, PayPal, IAB oraz Auto-Backup. Inicjatorzy akcji wzorują się na udanych kampaniach prowadzonych w ostatnich latach w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych, takich jak getsafeonline.org czy staysafe.com.
BezpieczniejwSieci.org ma gromadzić w jednym miejscu przystępne i aktualne porady dotyczące zakupów, pracy i relaksu w Internecie. Portal został wyposażony w wyszukiwarkę, która po wpisaniu odpowiedniej frazy zaproponuje poradniki lub artykuły na dany temat. Treści przygotowano w taki sposób, by użytkownik, niezależnie od stopnia zaawansowania, mógł w ciągu kilku minut rozwiązać swój problem. Dodatkowo na stronie zamieszczono sekcję wideo z poradami dotyczącymi najpopularniejszych tematów.
BezpieczniejwSieci.org

Komentarze (1 - 3 z 3)

Sprzedałem na allegro telefon a kupujący mnie oszukał i nie zapłacił a paczkę wysłałem.Złożyłam skargę do allegro a ci odpisali ze jak chcę to sam mam iść na policję. Zastanawiam się po co biorą opłaty jak w razie czego to olewają klientów...
 0  
Niezły jeleń z ciebie. Wysłałeś telefon bez wpłaty, a tym bardziej nie skorzystałeś z pobrania to gratuluje naiwności.
 0  
ja sprzedałem tylko na allegro koledze tel. bo to był jego i sam tak wysłał niestety
 0