Łukasz Szewczyk30.11.2010 (10:23)1 komentarz

ModnaSeniorka.pl - nowy serwis i e-sklep dla seniorów

Ruszył nowy serwis poświęcony zagadnieniom związanym z modą, tym razem w całości dedykowany seniorkom. ModnaSeniorka.pl łączący aspekt informacyjny portalu z możliwością bezpośredniego zakupu w sklepie internetowym.
Serwis informacyjny ModnaSeniorka.pl zawiera porady dla kobiet dojrzałych w podziale na kategorie wiekowe 50, 60 i 70 plus, jak też artykuły o najnowszych trendach w modzie, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb seniorek. Doradza w kontekście praktycznym, umożliwiając jednocześnie zakup gotowych stylizacji na co dzień oraz szczególne okazje. Zawarty na stronie modny słowniczek pomaga rozszyfrować pojęcia ze świata mody, pełniąc tym samym funkcję edukacyjną. Załączane do materiałów zdjęcia, ukazują piękno wieku dojrzałego, odróżniając to przedsięwzięcie od podobnych tego typu.
Sklep oferuje zarówno gotowe stylizacje, jak też kategorie produktowe jak np. sukienki, czy bluzki, kładąc nacisk na rozmiary przyjazne seniorkom. Kluczem doboru towaru jest jakość oraz wzornictwo, które ma odpowiadać potrzebom dojrzałej sylwetki.

Serwis zachęca także do dzielenia się swoimi doświadczeniami związanymi z modą wieku dojrzałego, ukazując jego piękno nieograniczone przez czas.

Komentarze (1 - 1 z 1)

nareszcie coś dla kobiet 50+ :)
 0  

Polecamy