Łukasz Szewczyk12.04.2011 (16:11)brak komentarzy

AleBilet.pl - serwis wymiany biletów

Jak często zdarza się, że kupujemy bilety na koncerty lub do teatru z dużym wyprzedzeniem, a później okazuje się, że nie możemy ich wykorzystać? Naprzeciw tego typu problemom wyszli twórcy start-upu AleBilet.
Zwracamy się wtedy do rodziny i znajomych szukając kogoś, kto zechciałby je od nas odkupić. Niewątpliwe takie sytuacje to duży problem, a często kończy się tak, że zostajemy z biletami, z którymi nie mamy co zrobić.
www.AleBilet.pl, oferuje dedykowaną platformę do wymiany biletów, pierwszy taki polski serwis. AleBilet pozwala wystawiać ogłoszenia, tym którzy chcieliby sprzedać bilety. Kupujący znajdą tam dobre okazje, a także oferty biletów nawet wtedy, gdy skończyły się one w oficjalnej sprzedaży.

Idea AleBilet polega na tym, żeby zaoferować mechanizmy zapewniające bezpieczeństwo zarówno sprzedającym jak i kupującym. Serwis gwarantuje kupującym dostarczenie oryginalnych biletów na czas, a sprzedającym otrzymanie zapłaty, jeżeli wyślą bilety zgodnie z instrukcją.

Szata graficzna serwisu jest przejrzysta, przeglądanie wydarzeń kulturalnych intuicyjne, a kupowanie biletów bardzo proste. Z kolei sprzedający dostają zestaw narzędzi w panelu użytkownika do edycji swoich ogłoszeń i przeglądania zrealizowanych sprzedaży. Marta Sawicka rzecznik prasowy AleBilet: Chcieliśmy, żeby w naszym serwisie sprzedający łatwo zamieścili ogłoszenie, a kupujący szybko znaleźli interesujące ich bilety.

Polecamy