Łukasz Szewczyk12.09.2011 (20:22)5 komentarzy

MiastoMuzyki.pl zmienia się w RMFON.pl

Muzyczny portal MiastoMuzyki.pl znika z sieci. Grupa RMF postanowiła uruchomić nowy serwis RMFON.pl, który jednocześnie staje się portalem internetowych stacji radiowych RMF.
RMFON.pl zyskał nowoczesny, łatwy w nawigacji layout i nowe funkcjonalności. Najważniejsze zmiany to siedem kategorii tematycznych w miejsce dotychczasowych 17. Postawiono także na silną ekspozycję i promocję poszczególnych stacji, przy jednoczesnym wzbogaceniu treści o poszerzone informacje na temat artystów i utworów,

Zaprezentowano także nowy player, grający w technologii flash, umożliwiający śledzenie playlisty aktualnie słuchanej stacji, łatwiejszy dostęp do większej liczby stacji radiowych, śledzenie bieżąco granych utworów w pozostałych stacjach, jak również dający dostęp do leadów biografii artystów oraz tekstów utworów. Dodatkowo uruchomione zostało forum w miejsce dotychczasowej "społeczności Miasta".
W ofercie RMFON.pl znajdują się następujące aplikacje: aplikacja dla urządzeń z system Android, aplikacja na iPhone’y, aplikacja dla urządzeń z systemem Microsoft Windows Mobile, aplikacja desktopowa Windows, plug-in Google Chrome, RMF RDS Opera Widget.

Z okazji startu RMFON.pl uruchomione zostają nowe stacje: RMF 10 lat Poplisty, RMF Hop Bęc Old School. Kolejne stacje uruchomione zostaną jeszcze we wrześniu.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Robią wszystko, zeby tylko mieć kase...
 0  
Dziwne, co nie?
 0  
Dodajmy, że nie ma forum :-/
 0  
Dodajmy, że nie ma forum :-/
dziwisz się? trzeba by trola na trolu pilnować :)
 1  
A Wy co zeta ??? hahahahaha
 0