Łukasz Szewczyk19.09.2011 (12:53)3 komentarze

Ruszyła polska wersja Apple Online Store

Polscy internauci mogą już korzystać z internetowego sklepu Apple Online Store, który umożliwia między innymi zakup produktów (np. iPhone, iPad) bezpośrednio od Apple.
Pod adresem store.apple.com/pl uruchomiono została polska wersja Apple Online Store, czyli sklepu internetowego, który pozwala na zakup produktów Apple prosto od producenta. W ofercie dostępne są produkty wszelkie Apple (m.in. komputery Mac, iPhone, iPod, iPad) oraz akcesoria.
Za pomocą internetowego sklepu można bezpłatnie dodać wygrawerowaną wiadomość do dowolnego nowego iPada lub iPoda oraz dostosować komputer Mac do własnych potrzeb. Przygotowano specjalne promocje dla sektora edukacji (uczniów, pracowników instytucji edukacyjnych).

Jak czytamy na stronach, wszystkie zamówienia w sklepie Apple Online Store na kwotę powyżej 500 zł są dostarczane bezpłatnie.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Dobrze, że Apple w końcu postanowiło zrobić AP Store w Polsce. Teraz tylko czekać na iTunes PL i jakieś oficjalne sklepy AP w Polsce :)

Najbardziej mnie cieszy, że za konto iOS Dev Center można będzie w Polsce zapłacić w końcu :)
 0  
haha te ich ceny, nic tylko kupować :-)
 0  
<cieszy_się> Nie ukrywam, że grawer to fajna rzecz i skorzystałem już z niego wiele razy, nawet kupując iPody dla znajomych - niestety wszystko za granicą.
 0