Łukasz Szewczyk27.04.2006 (8:59)13 komentarzy

Uwaga na e-żarty z kaczką!

Internetowy żart z kaczką w roli głównej spowodował, że policja przeszukuje mieszkanie emeryta. Jak donosi "Gazeta Wyborcza", emeryt z Elbląga przesłał znajomemu e-mailem obrazek kaczki z napisem: "A teraz kochani wyborcy... pocałujcie nas w kupry!", ten doniósł do prokuratury.
Jak pisze dziennik, 50-letni rencista z Elbląga, który wiele czasu spędza siedząc w sieci, nie ukrywa, że prezydent Lech Kaczyński i jego brat Jarosław nie są jego ulubieńcami. Uznał, że doskonałym żartem będzie przesyłanie znajomym wyłowionych w internecie karykatur obydwu polityków: obrazków z kaczorami-aniołkami albo kaczki z napisem "A teraz kochani wyborcy... pocałujcie nas w kupry!".
Okazuje się, że nie wszystkim żarty się podobają. Jeden z e-maili trafił do mieszkającego we Wrocławiu Krzysztofa Dymkowskiego. Ten poczuł się urażony poczuciem humoru elblążanina i zgłosił sprawę do prokuratury. Jak pisze "Gazeta", policja i prokuratura zadziałały błyskawicznie. Emeryta wezwały na przesłuchanie, przeszukano też jego mieszkanie.
Gazeta Wyborcza

Komentarze (1 - 10 z 13)

czegoś nie rozumiem? dlaczego przeszukano mieszkanie? pod jakim pretekstem??? co on broń biologiczną produkował??? powinien zarządać wyjaśnień!!!

bardzo dziwna sytuacja, któa mi się nie podoba kurwa mać!
 0  
Dokladnie!! Skandal!!
Ja bym pozwal do sadu POLICJE!!! za co to przeszukanie? za smieszny żart? to juz z politykow nie mozna zartowac ani sie nasmiewac? matko w jakim my kraju zyjemy :( az sie zyc odechciewa... tylko czekac az "kaczory" zdejma z anteny tvn "Rozmowy w Tłoku"... żałosne!
 0  
koniecznei muszą zdjąć Szkło Kontaktowe z tvn24 bo tam z politykó się też jawnies śmieją... co my chiny drugie się robimy, przez ten kaczyzm jebany... ale się wnerwiłem łojezu
 0  
a to konfi...tura jedna!
 0  
niech żyje nowy świat Polska-Białoruś dwa bratanki
 0  
Coś złego się dzieje w Polsce, odkąd bracia się do niej dobrali!!!
 0  
jeszcze ludzie zatesknia za sld ! nie tak kurw miala wygladac 4 rp !
 0  
Aresztowania, przesłuchania, rewizje... Witamy w IV RP!!! [albo raczej II PRL!!!] Oby Populizm i Socjalizm poszedł na dno razem z Lepperem i Rydzykiem!
Obywatel Nieposłuszny 27.04.2006 (12:45:43)
 0  
Hehehe...oto poziom przeciwników Kaczyńskich w całej krasie: "pocałujcie nas w kuper", "kur...","jebaa" itd. Nie potraficie nawet sklecić jednego logicznego zdania, które argumentowało by, dlaczego jesteście przeciw obecnym władzom Polski. Nic, poza błkotem typu: nie lubię Kaczyńskiego, bo jest maly i się pluje. Hahaha...załosne krasnoludki z Was...
 0  
"MOHER TO SIłA-MOHER TO WłADZA" CIEMNOGRODU!
 0