Łukasz Szewczyk07.12.2011 (7:31)1 komentarz

Akcja "Kup misia" na Allegro.pl

Wincenty, Rudolf, Laura i Klara - to imiona misiów, bohaterów akcji "Kup Misia". Po raz piąty Allegro.pl wspiera projekt Fundacji TVN "Nie jesteś sam".
Jak co roku, tuż przed świętami Bożego Narodzenia startuje akcja "Kup Misia temu, kogo kochasz i pomóż tym, którzy tego potrzebują". Święta to idealny moment w roku, kiedy każdy może zrobić coś dobrego dla innych. Dzięki temu projektowi można podarować ukochanej osobie niezwykłego pluszaka i jednocześnie wesprzeć szczytny cel. Środki uzyskane ze sprzedaży maskotek zostaną przeznaczone na remont Oddziału Pediatrii Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.
28 tysięcy sprzedanych misiów i 600 tysięcy złotych dla Fundacji TVN "Nie jesteś sam" to rezultat zeszłorocznej akcji "Kup Misia" prowadzonej w serwisie Allegro.

Od 6 do 22 grudnia w serwisie Allegro trwać będzie sprzedaż niecodziennych maskotek. Do wyboru są 4 wyjątkowe pluszaki: Wincenty, Rudolf, Laura i Klara. Koszt miśka to 50 złotych. Ubranka dla misiów zaprojektował Maciej Zień.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Niestety licytacja 4 misiów gigantów się zakończyła. Szkoda tylko że tak mało jest chętnych by wspierać licytując tak szczytny cel. Laura, Klara, Rudolf i Wincenty trafiły do AK MEDIA i mieszkają razem z Truskawkiem z licytacji w 2010
 0