Łukasz Szewczyk07.01.2012 (16:23)14 komentarzy

Euronews po polsku nie na wizji, ale w sieci

Kanał Euronews nie zapomina o swoich widzach w Polsce. Wprawdzie z wizji zniknęła polska wersja językowa kanału, ale w internecie przygotowano polską wersje portalu internetowego.
Jak już informowaliśmy, z telewizyjnego przekazu satelitarnego zniknęła polska wersja językowa informacyjnego kanału Euronews. Była dostępna przez czas polskiej prezydencji w Unii Europejskiej. Okazuje się jednak, że redakcja Euronews nie zapomina o Polakach. w Internecie - pod adresem pl.euronews.net dostępna jest polska wersja językowa portalu, na którym można przeczytać aktualne informacje. Dostępne są także materiały wideo opatrzone polskim lektorem.

Komentarze (1 - 10 z 14)

To zdecydowanie za malo i w sumie porażka.
 0  
Niech się całują w d..e
 1  
"redakcja Euronews nie zapomina o Polkach" - a ja się pytam, co z Polakami?
 1  
polacy wola walczyc o podkomunistyczna TV TRWAM niz bezstronicowy i obiektywny EURONEWS NIE O TAKA POLSKE NASI DZIADKOWIE WALCZYLI
 2  
To nie Euronews się wypiął na Polskę, tylko nasza TVP na Euronews.
 4  
ten link jest niesamowity.
musicie wejść.
pl.euronews.net
 2  
co za bzdura POlska jest nie ważna dla europy i tyle
to kolejny dowód na bardzo udaną prezydencję
TV TRWAM kto się jej boii??? pytam
 0  
euro coś tam coś tam to zdecydowanie porażka na rynku medialnym !
Do kogo i dla kogo ten twór powstał ?
Ciekawe jaka jest oglądalność na terenie Europy ?
A ciekawe do jakiego poziomu zleciała oglądalność na terenie R.P. bez polskiej wersji ?
Jeżeli ktoś szuka informacji w angielskiej wersji to do wyboru ma naprawdę bardzo wiele stacji i to zdecydowanie lepiej podanych !
 0  
to jest bezczelność, ja płacę na tą telewizję, bo jest ona utrzymywana z pieniędzy podatników, również polskich - i w związku z tym ŻĄDAM żeby było po Polsku i nie na pół godziny dziennie tylko 24 godziny dziennie, bezczelni złodzieje albo będzie po polsku albo Polska powinna zażądać zwrotu naszej kasy!!!
 1  
Ale jaja... Polska wersja euronews była tylko na czas naszego przewodnictwa w UE i to ok 8 godzin dziennie. Podczas gdy ukraińska wersja była i jest emitowana 24 godziny na dobę!!! My jesteśmy w UE a Ukraina nie. Podobno u nas żyje się lepiej niż na Ukrainie, jesteśmy bogatsi niż Ukraina. I co??? Ha HA HA- Polskiej wersji Euronews brak- ukraińska jest. POlska wersje zapewne będzie... jako, że jesteśmy wyjątkowi to polska ścieżka audio będzie kodowana a że jesteśmy bogaci... to jak bedziemy chcieli ją sobie posłuchać to będziemy dodatkowo płacić... Ha
 1  

Polecamy