Łukasz Szewczyk05.09.2012 (8:36)1 komentarz

Zakupek.pl - przemyślane zakupy sprzętu w sieci

W sieci pojawił się Zakupek.pl - nowy serwis pomagający w wyborze optymalnego sprzętu elektronicznego. Motto projektu to "Przemyślane kupowanie".
W serwisie Zakupek.pl znaleźć można listę polecanego sprzętu w kilkunastu kategoriach m.in. laptopy, telewizory, podzespoły komputerowe, czy sprzęt audio. Za główne kryterium przy ich tworzeniu wzięto stosunek jakości do ceny, zatem każdy z przedstawianych produktów stanowi świetny wybór w swojej klasie.
Dodatkowo, w kategoriach "Laptopy", "Procesory" i "Karty graficzne", użytkownicy mają możliwość posortowania modeli według wydajności i wybór tego o najwyższym współczynniku szybkość/cena. Autorami zestawień są cenieni dziennikarze technologiczni oraz moderatorzy największych polskich for sprzętowych.

Jednocześnie na stronie publikowane będą recenzje sprzętu elektronicznego, które do tej pory można było czytać na łamach TestManiak.pl. Dotyczy to także premierowych testów telefonów (często jeszcze niedostępnych w Polsce) ze strony mobile-review.com z którą Zakupek.pl współpracuje.
Zakupek.pl

Komentarze (1 - 1 z 1)

Wpisałem w google "załupek" i...
 1  

Polecamy