Łukasz Szewczyk18.09.2012 (10:01)2 komentarze

Nowe stacje RMF na platformie RMFon.pl

Cztery nowe muzyczne stacje radiowe ruszyły na platformie internetowej RMFon. Wśród nowości znalazły się takie kanały jak: RMF W Pracy, RMF Relaks, RMF Fitness oraz RMF Fitness Rock. Co oferują?
RMF ON - nowe stacje
RMF W Pracy to największe przeboje ostatnich 30-tu lat i najciekawsze nowości utrzymane w pogodnym nastroju i szybkim tempie. Od piosenek Whitney Houston, Madonny, Wham po hity Shakiry, Lady Gagi i zespołu Enej.
Drugi kanał RMF Fitness proponuje rytmiczne przeboje, które doskonale sprawdzają się podczas wszystkich form ćwiczeń. Od Pointer Sisters i Blondie, przy których już w latach 80-tych trenowało się aerobic, przez taneczne hity Kylie Minogue i Davida Guetty do fitness step po zdobywające coraz większą popularność także u nas latynoskie rytmy zumby Dona Omara.

Z kolei RMF Fitness Rock to najbardziej energetyczne rockowe przeboje idealne do joggingu czy wytrzymałościowych treningów prawdziwych mężczyzn. AC/DC, Bon Jovi, Nirvana i U2 pomogą wycisnąć siódme poty.

Czwarta nowość RMF Relaks to propozycja na odpoczynek po fizycznym lub umysłowym wysiłku, odprężenie przy balladach Lionela Richie, Celine Dion, eterycznych dźwiękach Enyi i Enigmy czy kojącym głosie Adele.

RMFon to obecnie 87 internetowych stacji muzycznych, muzyka ze wszystkich epok i z całego świata oraz jedno z najobszerniejszych źródeł wiedzy o artystach, utworach i płytach w polskim Internecie.

Komentarze (1 - 2 z 2)

A czy jest już RMF Sex?
 3  
Czekam jeszcze na stację RMF Żałoba.
 0