Łukasz Szewczyk02.10.2012 (11:52)20

TVP walczy z piractwem w sieci - robi czystkę na YouTube

Prawie 1,6 tys. materiałów wideo nielegalnie pobranych z zasobów archiwalnych i anten Telewizji Polskiej usunięto przy okazji startu jesiennej ramówki TVP z serwisu YouTube.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 20)

Czystkę to powinni zrobić u siebie powywalać tych wszystkich prezesów którzy ściągają tą telewizję na dno
 3  
TVP JEST GORSZE OD TVN. TO JUŻ TVN TAK NIE USUWA SWOICH FILMÓW Z YOUTUBE JAK TVP
 1  
Telewizja Polska jak sama nazwa wskazuje to własność państwa czyli wszystkich obywateli Rzeczypospolitej Polskiej. Oznacza to tyle, że Telewizja Polska zabrania swoim właścicielom rozpowszechniania tego, co do nich należy. :) Takie absurdy tylko w Polsce. Co innego, gdyby to robił Polsat czy TVN. :)
 3  
Korzyści majątkowe?
Przecież na YT mimo że - owszem - można zarabiać, to tylko na legalnych filmach typu zlepek zdjęć z muzyką na licencji cc.

Ktoś tu się na rzeczy nie zna ;)
 1  
Piractwa nigdy się nie zwalczy co najwyżej nieznacznie obniży się jego poziom. Tym samym zwracam uwagę, że w internecie a także na stronach TVP na próżno można szukać programów z lat 90. i 80. takich jak choćby "Tata a Marcin powiedział", Teleranek czy inne znane i lubiane programy z czasów PRL-u. Czy TVP nie może w jakiś sposób udostępnić gdzieś swoje archiwalne materiały ??
 1  
Ale Maciek co się stało?
 0  
Dla mnie szok. Chyba się pochlastam, już nie zobaczę serialowych bohaterów na yt. Co my teraz zrobimy wszyscy ? Koniec świata nadchodzi zabierają nam najlepsze filmy życiowe ... Na pohybel....
 1  
Szok
Kolejny gwóźdź do trumny TVP
 1  
najwięcej z TVP to widziałem Mody na Sukces na youtube
 1  
"(....) czerpiąc ze swojej działalności korzyści majątkowe."

Czy ktos moze mi wyjasnic, jakie korzysci majatkowe czerpie osoba, umieszczajaca jakis material na YT?
 0