Łukasz Szewczyk03.01.2013 (12:51)1 komentarz

Rusza konkurs na Blog Roku 2012

W czwartek (3 stycznia 2013 roku) startuje konkurs na najlepsze blogi - Blog Roku 2012. Konkurs organizowany jest przez portal Onet.pl już po raz ósmy i obejmuje swoim zasięgiem całą polską blogosferę. Laureatów nagród poznamy 28 lutego 2013 roku.
Rusza konkurs na Blog Roku 2012
Blogi będzie można zgłaszać do konkursu w dziesięciu kategoriach: Ja i moje życie; Profesjonalne i firmowe; Polityka i społeczeństwo; Lifestyle; Zdrowie i kulinaria; Artblogi; Literackie i kulturalne; Zainteresowania i pasje; Vlogi, oraz Teen.
Już od 8 lat Konkurs Blog Roku jest najważniejszą tego typu imprezą w polskiej blogosferze, co roku przyciągając tysiące blogerów z wielu rozmaitych dziedzin. I tak jak szybko zmienia się Internet, tak zmienia się dla Was nasz konkurs. Tegoroczna edycja Blog Roku 2012 to nie tylko nowa, świeża identyfikacja graficzna konkursu, wspaniały skład jury, ale też wiele nowych, ciekawych kategorii, nowoczesna statuetka i gala - jak zwykle wyjątkowa, z rozmachem i w najlepszym towarzystwie. Ósma edycja to także nowy, eksperymentalny wyboru Bloga Blogerów. Nagroda zostanie przyznana przez jury na podstawie rankingu, jaki będzie na bieżąco powstawał z monitoringu blogów zgłoszonych do konkursu. Specjalny ranking popularności blogów przygotuje Brand 24. Jesteśmy pewni, że zaproponowane przez nas zmiany sprawią, że kolejne tysiące polskich blogerów z chęcią wezmą udział w konkursie, żeby już wkrótce świętować z nami przyznanie tytułu Bloga Roku 2012 - mówi Dorota Szostek-Rejowska, koordynator konkursu
Formuła konkursu umożliwia głosowanie internautom, a zwycięzców wybiera jury, w którym co roku zasiadają znane osobistości ze świata kultury i mediów. W edycji 2012 blogi będą oceniać m.in.: Anna Mucha, Katarzyna Zielińska, Marek Kamiński, Artur Kurasiński czy Agata Passent.W konkursie zostanie wyłonionych 14 zwycięskich blogów: Blog Roku 2012, dwa wyróżnienia główne, 10 Najlepszych Blogów 2012 roku w 10 kategoriach tematycznych, oraz nagrodę internautów: Blog Blogerów. Tradycją stało się także przyznanie wyróżnień specjalnych dla osób, które w szczególny sposób przyczyniły się do popularyzacji i rozwoju polskiej blogosfery. W działania na rzecz konkursu włączają się jego wcześniejsi zwycięzcy i laureaci jak np. Whiteplate czy PiktoGrafikiSikora. W dotychczasowych edycjach do konkursu zostało zgłoszonych około 140 tys. blogów.
Konkurs Blog Roku został wsparty kampanią reklamową o zasięgu ogólnopolskim w prasie, radiu i online.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Mój kuzyn mający 10 lat usuną kod na sms do konkursu. Jak mogę zobaczyć jeszcze raz jaki mam kod ?
 0