Łukasz Szewczyk18.07.2015 (0:07)3 komentarze

DJ Adamus pisze książkę dla miłośników clubbingu

DJ Adamus w wywiadzie-rzece opowie o swoich trudnych początkach w Warszawie, pierwszych zarobionych pieniądzach i funkcjonowaniu w świecie muzyki tanecznej. To będzie również poradnik dla miłośników clubbingu. Książka ukaże się jeszcze w tym roku.
DJ Adamus
- To będzie wywiad-rzeka, wspomnienie mojej drogi od osoby, która 15 lat temu pojawiła się na Dworcu Centralnym w Warszawie z dwoma case'ami, gdzie było 200 płyt winylowych, nie mając kontaktów, nie mając niczego, aż do teraz, kiedy jestem jakąś w miarę rozpoznawalną osobą, coś robię, spełniam swoje marzenia. Z drugiej strony są to takie rozważania o tym, jak trudno jest w muzyce tanecznej, jakie są manowce, jakie mielizny, że można wpaść i w alkoholizm, i w narkomanię - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle DJ Adamus, producent muzyczny.
Książka ma być swoistym przewodnikiem dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie clubbingu i próbują zaistnieć w muzyce tanecznej. Zdaniem DJ Adamusa nie ma złotego środka dla wszystkich, ale każdy może znaleźć jakiś punkt odniesienia, który będzie dla niego drogowskazem.

- Wpadliśmy na pomysł, żeby ta książka była takim trochę poradnikiem o tym, jak funkcjonować w show-biznesie, jak radzić sobie w życiu, nie dać się, a jednocześnie spełniać swoje marzenia i pasje. Na pewno łatwiej jest poczytać czy posłuchać kogoś, kto ma jakieś doświadczenie, kto otarł się o bardzo dziwne środowiska, a jednocześnie gdzieś tam potrafi funkcjonować i na końcu w tym wszystkim potrafi być sobą - tłumaczy DJ Adamus.

Książka trafi do księgarń w ciągu najbliższych miesięcy. DJ Adamus nieprzypadkowo na premierę wybrał 2015 rok.

- Chciałbym, żeby to było pewne podsumowanie. Zależało mi na tym, by pokazać, bo w tym roku wybija moja 40. rocznica urodzin, 15 lat pracy jako DJ, 20 lat pracy producenta, więc rzeczywiście to są takie dosyć okrągłe rocznice. Jestem takim trochę człowiekiem, który wierzy w te okrągłe rocznice, więc jak najbardziej ta książka i płyta, która też się ukaże razem z książką, będą podsumowaniem mojej dotychczasowej kariery - podkreśla DJ Adamus.

W książce nie zabraknie wspomnień, zabawnych dygresji i osobistych przemyśleń. Duża część zostanie też poświęcona ludziom, których DJ Adamus spotykał na swojej drodze. A wszystko w formie anegdoty.

- Będzie na pewno o osobach, które nie wywarły na mnie wrażenia, i osobach, które są moimi guru i z którymi lubię spędzać czas, a takich osób w moim życiu nie zabrakło. Od osób trochę anonimowych, które pojawiały się w moim życiu za czasów jeszcze licealnych, poprzez osoby z show-biznesu współcześnie funkcjonujące. Na pewno kilka osób z mojego byłego i współczesnego otocznia pojawi się w tej książce - zapowiada DJ Adamus.
Newseria

Komentarze (1 - 3 z 3)

Adamus to taki DJ co to puszcza cudze mixy z MP3 albo CD.
LTE na kazdym smietniku w Ossie 18.07.2015 (16:19:36)
 4  
Ha, ha, ha! A kiedy nagra wreszcie jakis zaisty track? Nie dosc, ze ta jego muzyka to dno, to nagrywaja to jacys producenci trzeciej klasy z Belgii. It's all true!!! :)

Ten Robercik M to tez taki obles.. To jest hiphopowiec a nagrywaja mu tez w Belgii. Ci sami, co temu pajacowi o ktorym jest artykul..
 2  
Już widzę, że jak miłośnik wraca z clubbingu i czyta książkę :P
 0