Materiał partnera19.07.2019 (14:00)7 komentarzy

Największe gwiazdy Hip-Hopowej sceny przyjadą do Energylandii 26 i 27 lipca! Musisz tu być!

HIP HOP FESTIVAL (26-27 lipca) w Energylandii prezentuje najlepszy skład, czyli: Bedoes, Białas, Borixon, Kali, Kękę, Paluch, Reto, Sarius, Solar, Szpaku oraz White 2115 pierwszego dnia, natomiast drugiego Guzior, Blacha, Donguralesko, O.S.T.R, Young IGI, Malik Montana, OTSOCHODZI, Jan Rapowanie, Żabson, Kartky, Grubson.
HIP HOP FESTIVAL
Festiwal rozpocznie się na biało! A to, dlatego, że jako pierwszy wystąpi White 2115. Niebanalny raper sięgający także do innych gatunków muzycznych, mieszający hip-hop z rockiem czy trapem. W zeszłym roku wydał swój debiutancki album i już zajął z nim 4 miejsce na polskiej liście przebojów OLiS. Tego dnia usłyszymy także Bedoesa, który na tej samej liście przebojów zajął ze swoim krążkiem 1 miejsce, a ostatnio słyszymy go w takich utworach jak "Nadchodzi lato" czy "8 kobiet" we współpracy z Taconafide. Następnie człowiek, który sprzedał w naszym kraju ponad 70 000 płyt! Co jest nie lada wyczynem w czasach, gdy muzyka powszechnie dostępna jest w Internecie. Jednym z jego nowych utworów są "Mali ludzie, wielkie nieba". Wiesz już, kto to będzie? Tak, to Białas! Kolejny, bijący rekordy raper sprzedał ponad 260 tysięcy płyt, a jego popularniejsze kawałki "Gdybyś kiedyś" czy "Szaman" mają po 70 milionów odtworzeń na YouTube! Mowa o Paluchu, który także wystąpi na naszej scenie. Tego dnia usłyszymy łącznie 11 wspaniałych artystów!

Drugiego dnia na scenie Energylandii przywita nas Guzior, którzy w swojej karierze współpracował z Deys, Quebonafide czy Słoniem. Aż dwa jego albumy zyskały status złotej płyty! Około 19 zobaczymy Donguralesko, który zajmuje się hip-hopem od 1994 roku, a zaraz po nim na scenę wejdzie O.S.T.R. znany szerszej publiczności z "Mówiłaś mi", a ostatnio także z utworu "Szczęścia milimetr" czy autentycznego "Poza światem". W sobotę pojawi się ze swoim repertuarem Young IGI, który jako jeden z niewielu odniósł sukces bez pomocy żadnej wytwórni. Udostępniał swoją muzykę w kanałach społecznościowych i zebrał wokół siebie kilkaset tysięcy fanów!

Młody artysta, który nie boi się współpracy z doświadczonymi raperami jak Peja, czy nawet popową wokalistką Margaret. Cały festiwal zamknie pierwszy Polak, którego hip-hopowy kawałek osiągnął 100 milionów wyświetleń na YouTube. A chodzi o Grubsona i jego legendarne "Na szczycie". Oczywiście to nie wszyscy, bo drugiego dnia festiwalu swoją twórczością podzieli się z nami ponownie aż 11 raperów.

Dodatkowe atrakcje na wyciągnięcie ręki
Połącz wyjazd na festiwal z mnóstwem atrakcji naszego Parku Rozrywki! Odwiedź strefę ekstremalną z najszybszym w Europie Mega Coasterem - Hyperion. Zrelaksuj się w Water Park i Tropical Fun, gdzie poczujesz jakbyś wypoczywał na egzotycznych wakacjach i wybierz się na przejażdżkę absolutnie unikalnym Speed Water Coasterem, który jest doskonałym połączeniem niezwykłego toru i wodnej podróży. Możesz zwiedzić przy okazji także Kraków, który jest niezwykle blisko Zatora!

Dostępne są bilety na oba dni festiwalu, jak i na jeden. Można także kupić bilety łączące wejście do Parku Rozrywki i na festiwal. Koncerty odbędą się w godzinach 18:00 - 24:00 w specjalnej festiwalowej strefie. Zainteresowany? Świetnie! Sprawdź więc ceny i cały koncertowy line-up na naszej stronie!

Komentarze (1 - 7 z 7)

Jakie to gwiazdy. Oni obok hip-hopu nie stali
 3  
Dzięki za ostrzeżenie żeby tam nie jechać.Nazwanie hip hopu muzyką to profanacja.
 1  
Bo hip hop jest subkulturą, muzyką jest rap, panie znawców.
 2  
kaleczenie zardzewiałym tępym nożem każdej nuty, taka muzyka polski rap. ale jednak zdarzają się czasami dobre kawałki.
 2  
Jakie to gwiazdy. Oni obok hip-hopu nie stali
Serio Paluch i OSTR nie stali obok hip-hopu?
 2  
Mówię o tworach typu young igi czy bedoes
 1  
Nigdzie nie muszę być!
 2