Łukasz Szewczyk25.02.2013 (1:08)3 komentarze

Talk Marketing - nowy gracz na rynku marketingu rekomendacji

Na polski rynek wchodzi agencja marketingu rekomendacji Talk Marketing. Agencja przygotowuje już oferty kampanii dla pierwszych klientów, testuje platformę do komunikacji z talk agentami i rekrutuje kolejnych pracowników.
Agencja Talk Marketing jest kierowana przez specjalistę z dużym doświadczeniem - Adriana Kajca. W branży marketingowej od 15 lat. W firmie Nestle w ciągu 5 lat przeszła ścieżkę kariery od przedstawiciela handlowego po brand managera. Następnie na blisko 10 lat związała się z Kompanią Piwowarską, gdzie pełniła funkcje kierownicze w działach trade marketingu i brand marketingu. Była m.in. senior brand managerem marki Peroni i wprowadzała tę markę na polski rynek. Jako marketing manager marki Lech zarządzała zespołem brand managerów oraz wielomilionowym budżetem marketingowym. Później przeszła do Grupy Żywiec, gdzie była między innymi marketing managerem marki Żywiec oraz szefem komórki strategicznej odpowiedzialnej za Shopper Marketing i Channel Strategy Grupy Żywiec.W tej chwili Talk Marketing testuje specjalną platformę, która posłuży do komunikacji z rekrutowanymi do kampanii talk agentami. Agencja prowadzi też rekrutację i szuka osób na stanowiska: sales managera, system support specialist oraz account managera.
Talk Marketing

Komentarze (1 - 3 z 3)

Ja zarejestrowałam się na rekomenduj.to to również strona o marketingu rekomendacji. Dla tych co nie wiedzą na czym to polega to w dużym skrócie- po rejestracji dostaejmy produkt, testujemy go, a następnie wydajemy o nim opinie. Moim zdaniem to genialna sprawa aby poznać się z nowościami :).
 0  
wie ktoś jak się z tego talk marketinga wypisać? zapisałam się ale nic tam się nie dzieje, nic nie przysyłają
 0  
@Natka1999 na rekomenduj.to trwa obecnie rekrutacja do nowej kampanii. Spróbuj ;-)
 0