Łukasz Szewczyk25.04.2013 (13:45)4 komentarze

Sebastian Karpiel-Bułecka twarzą kampanii Żywca Zdrój (wideo)

Ruszyła nowa kampania reklamowa Żywiec Zdrój, której twarzą jest muzyk i Góral - Sebastian Karpiel-Bułecka. Widzowie mogą zobaczyć spot, w którym bohater opowiada o tym jak istotną rolę odrywają w jego życiu góry.
Nowy spot reklamowy Żywiec Zdrój
W ramach rozwoju strategii, w tym roku firma Żywiec Zdrój zdecydowała się jeszcze mocniej podkreślać górskie pochodzenie marki. Do współpracy zaangażowała znanego muzyka - Sebastiana Karpiela-Bułeckę. W filmie bohater przemierzając górski szlak opowiada o tym jak istotną rolę w jego życiu odgrywają góry. W reklamie wykorzystano jeden z przebojów zespołu Zakopower - "Boso".

Spot reklamowy będzie obecny w telewizji przez cały sezon. Kreację ATL kampanii przygotowała agencja Young & Rubicam, a zakupem mediów zajął się dom mediowy Mediacom.To już kolejna kampania Żywiec Zdrój, której twarzą został Sebastiana Karpiel-Bułecka. Muzyk niezmiennie od trzech lat jest ambasadorem programu ekologicznego "Po stronie natury", organizowanego we współpracy Żywiec Zdrój, Fundacji Nasza Ziemia oraz Lasów Państwowych. W ramach programu wokalista zespołu Zakopower wystąpił w dwóch spotach telewizyjnych, w których zachęca Polaków do sadzenia drzew i działań na rzecz środowiska naturalnego.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Szanowny Panie Łukaszu Szewczyku, językowo jeżeli odmieniamy jedno słowo, to drugie również. Jestem mieszkańcem jednego z miast z wyrazem Zdrój w nazwie. Proszę o poprawienie w tym newsie błędu. Pisze się nie Żywca Zdrój, a Żywca Zdroju.
 0  
Żywiec Zdrój - i w bój!
 1  
Łoj, jak się za bardzo opije to może nie tylko wpaść w jeszcze większą depresję, ale jakiej sraki dostać...Skrzypeczek nie utrzyma w łapkach...
 2  
zmienil by se nazwisko bo to bułecka to takie smieszne .szkoda ze nie Cipecka .
 2