Łukasz Szewczyk05.06.2013 (11:23)3 komentarze

Rusza Durex Eksperyment - zachęca do udanego seksu (wideo)

Startuje globalna akcji marki prezerwatyw Durex. Celem kampanii Durex Eksperyment, która rozpoczęła się 3 czerwca, jest poprawa jakości współżycia tysięcy par na całym świecie.
Kampania Durex
Kampania Durex
Durex Eksperyment to globalna akcja organizowana w 30 krajach świata. Projekt rozpoczął się od międzynarodowej rekrutacji par, które zostaną zaproszone do Akademii Kochanków Durex w Wenecji. Na czas trwania akcji staną się oni ambasadorami swoich krajów, którzy tydzień po tygodniu będą odkrywać tajemnice udanego życia seksualnego. Aby wziąć udział w rekrutacji, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na www.durexperiment.com/pl.

Dodatkowo przygotowano specjalną aplikację, dzięki której możliwe będzie mierzenie, ocenianie i śledzenie poziomu satysfakcji seksualnej. Eksperymenty dostępne w aplikacji mają za zadanie pokazać, że udany seks nie dotyczy tylko fizyczności, ale także sfery emocjonalnej. Zebrane dane pozwolą marketerowi stworzyć globalną mapę miłości, wskazującą, gdzie oraz kiedy zadowolenie ze współżycia jest największe.


TBWA \ TEQUILA odpowiada za koordynację działań na polskim rynku, adaptację kampanii wsparcia oraz prowadzenie komunikacji w social media. Agencja jest także odpowiedzialna za działania lokalne, w tym za kreację oraz produkcję filmów zachęcających do wzięcia udziału w akcji.


Komentarze (1 - 3 z 3)

a apoloniusz debilowaty nadal musi usytsfakcjonować się własną rączką buahaahahahahahah
 3  
Ja jakoś jestem prawiczkiem w wieku 28 lat i jestem szczęśliwy z życia bez seksu.
 1  
"Projekt rozpoczął się od międzynarodowej rekrutacji par, które zostaną zaproszone do Akademii Kochanków Durex w Wenecji. Na czas trwania akcji staną się oni ambasadorami swoich krajów, którzy tydzień po tygodniu będą odkrywać tajemnice udanego życia seksualnego."

Czy to nie zwykłe stręczycielstwo i casting do do jakiegoś pornola?
 1