Łukasz Szewczyk19.06.2013 (7:43)4 komentarze

Zakrętkomania w salonikach prasowych Kolportera

"Zakrętkomania" - tak nazywa się program konsumencki, który prowadzony jest w salonikach prasowych Kolportera i salonach Top-Press. Program zakończy się 31 lipca 2013 roku.
W "Zakrętkomanii" wygrać można napój Pepsi w półlitrowej butelce. Każdy klient, który kupi w dowolnym punkcie handlowym napój gazowany produkowany przez koncern PepsiCo, a wewnątrz nakrętki znajdzie napis "ODBIERZ 0,5 L PEPSI", powinien zgłosić się po wygraną do najbliższego saloniku prasowego Kolportera lub salonu Top-Press. Wystarczy tylko przynieść ze sobą nakrętkę z napisem informującym o wygranej, by otrzymać gratisowy napój.
Programem objęte są wszystkie napoje gazowane PepsiCo w plastikowych butelkach we wszystkich gramaturach, a więc Pepsi, Pepsi Light, Pepsi Max, Pepsi Twist, Pepsi Light Lemon, Mirinda Orange, Mirinda Lemon, 7UP i Mountain Dew.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Tylko szkoda że to jakaś ściema, ale zdecydowanie za mało nagród do wygrania na nakład produkowanych napojów,ja żeby nie skłamać od rozpoczęcia promocji otwarłem 100-150 napojów i w każdym GRAJ DALEJ ! Przez takie promocje tylko zniechęcają do kupn niż przyciągają.
 0  
Zgadza się defs masz rację ja też dużo kupuje pepsi i jakoś nie mogę wygrać tej 0,5 litra butelki, to jest jakaś ściema żeby ludzie kupowali, ja się przerzuciłem na tańszą cole z biedronki, i jakość taka sama co pepsi a cena o wiele mniejsza, więc niech sobie robią promocje, ja już z niej nie skorzystam. Pozdrawiam
 0  
Kolporter , do niedawna główny gracz w swojej działce , aktualnie niszowy cienias :)
Gdy byli wielcy , tak kręcili na lewo i prawo że niemal się zwinęli z rynku , widać powracają i dalej "kręcą" badziewne interesiki :)
 0  
Nie zgodzę się, że jakość Coli biedronkowej jest taka sama, bo jednak ma benzoesan sodu, którego w Pepsi nie doświadczysz. Wszystko kwestia szczęścia - ja już wygrałem kilka razy, ale zgadzam się, promocja taka sobie. Najbardziej lubiłem zbierać kody spod nakrętek i wymieniać na gwarantowane doładowania :)
 0