Łukasz Szewczyk29.07.2013 (7:37)brak komentarzy

Miss Świata Nastolatek nową twarzą AZ.pl

Dostawca usług domen i hostingu AZ.pl nawiązał współpracę z Weroniką Szmajdzińską - Miss Świata Nastolatek 2012, która została nową "Dziewczyną AZ.pl" - twarzą firmy. Rozpoczęcie współpracy jest podsumowaniem rebrandingu i unowocześniania serwisu internetowego.
Miss Świata Nastolatek nową twarzą AZ.pl
Miss Świata Nastolatek nową twarzą AZ.pl
Weronika Szmajdzińska, dwa lata temu, jako 17-latka, sięgnęła po tytuł najpiękniejszej polskiej nastolatki. Od tego momentu zaczęła gościć na ekranach polskich i zagranicznych stacji TV, łamach prestiżowych magazynów oraz portali modowych w Polsce i za granicą. W 2012 roku zdobyła tytuł Miss Świata Nastolatek 2012 w międzynarodowym konkursie piękności Miss Global Teen w Buenos Aires. W najbliższym czasie czekają ją sesje zdjęciowe w Mediolanie, Paryżu, Berlinie, Nowym Jorku oraz Miami.Wraz z rozpoczęciem współpracy z Weroniką Szmajdzińską, firma AZ.pl unowocześnia swoją stronę internetową. Witryna została znacznie zmodernizowana nie tylko pod względem wizualnym, jest również bardziej intuicyjna i przyjazna użytkownikowi. Na nowej stronie głównej dodano m.in. koszyk zakupowy dostępny z poziomu menu, nową większą wyszukiwarkę w centrum strony, przyjazne i zrozumiałe opisy poszczególnych usług, scrollowane tło, film instruktażowy nt. WEBskiego Kreatora Stron WWW i łatwiejsze wyszukiwanie usług. Dodatkowo na stronie będzie można zobaczyć fotografie i filmy z udziałem Weroniki Szmajdzińskiej.
Współpracę z Weroniką podjęliśmy nie tylko dlatego, że jest piękną kobietą, ale również dlatego, że jest Szczecinianką rozpoznawalną na całym świecie - podobnie jak nasza firma AZ.pl, która także pochodzi z tego miasta. Jesteśmy dumni, że mamy tu tak wielu znakomitych specjalistów IT i tak piękne kobiety. Chcielibyśmy jej dziewczęcym wdziękiem i uśmiechem obdarować wszystkich naszych klientów na całym świecie - powiedział Albert Jerka, członek zarządu AZ.pl
Jednocześnie firma AZ.pl rozpoczęła współpracę z fotografem - Radkiem Kurzajem, pochodzącym także ze Szczecina, którego prace zobaczyć będzie można na stronie głównej serwisu oraz w nowej odsłonie strony dziewczyna.az.pl.