Łukasz Szewczyk02.08.2013 (23:46)brak komentarzy

Made in PR dla kanałów Universal Networks International w Polsce

Made in PR rozpoczęło współpracę z Universal Networks International, należącą do NBC Universal. Agencja będzie odpowiadać za kompleksowe działania public relations dla kanałów: Universal Channel, 13th Street Universal, Scifi Universal oraz E! Entertainment.
Universal Channel - kubek
Agencję wybrano w drodze konkursu ofert. Działania prowadzone przez zespół na rzecz klienta nadzoruje Monika Domańska. Zespół konsultantów Made in PR zdobył doświadczenie w dziedzinie kreowania wizerunku w branży mediowej realizując projekty m.in. dla UPC czy Canal+ Cyfrowego.
Perspektywa współpracy daje możliwość wykorzystania nowoczesnych narzędzi i kanałów komunikacji w najbardziej dynamicznie rozwijającym się sektorze, jakim są media. - mówi Monika Domańska, partner w agencji Made in PR
Chcemy dotrzeć do widzów w innowacyjny sposób z informacją o naszym świeżym i zajmującym kontencie, co będziemy mieli możliwość zrobić wspólnie z Made in PR - dodaje Klaudiusz Gomerski, Marketing Manager Universal Networks International Poland
W ramach współpracy promowane będą kanały tematyczne należące do Universal Networks International: Universal Channel, 13th Street Universal, Scifi Universal oraz E! Entertainment Television. Universal Channel to kanał emitujący najbardziej lubiane i najczęściej oglądane na świecie seriale akcji i komediowe, takie jak "Castle", "CSI: kryminalne zagadki Miami", czy "Arrow" - polska premiera na jesieni. 13th Street Universal to kanał intrygi i sensacji, który zapewnia swoim widzom sensacyjno-kryminalne seriale i filmy z dreszczykiem emocji. Do najpopularniejszych seriali należą: "Dexter" czy "666 Park Avenue", który we wrześniu zadebiutuje w Polsce. Oferta programowa Scifi Universal otwiera bramy nieskończonej wyobraźni, prezentuje klasykę gatunku science-fiction i fantasy jak "Wrogie Niebo" i "Siły Pierwotne: Nowy Świat". Na antenie E! Entertainment Television można śledzić na bieżąco codzienne życie m.in. najsłynniejszej rodziny celebrytów w Stanach Zjednoczonych Kardashianów czy brytyjskiego boysbandu The Wanted. E! to kanał pełen relacji z czerwonego dywanu, reportaży zza kulis, reality shows z takimi gwiazdami jak Kelly Osbourne w "Policji Stylu" oraz porcja najnowszych informacji ze świata rozrywki i popkultury.