Łukasz Szewczyk20.08.2013 (16:10)22 komentarze

Ponad 2,7 mln widzów koncertu disco-polo w Polsacie

Transmitowaną przez telewizję Polsat galę muzyki disco-polo obejrzało ponad 2,7 mln widzów. Był to jednocześnie najpopularniejszy program rozrywkowy w ubiegłym tygodniu.
W sobotę (17 sierpnia 2013 roku) telewizja Polsat transmitowała dwugodzinny koncert "Disco pod żaglami", w którym udział wzięły gwiazdy muzyki disco-polo, w tym m.in. zespół Weekend czy Shazza. Galę poprowadzili Maciej Dowbor i Michał Koterski.Jak wynika z danych Nielsen Audience Measurement, transmisję koncertu na antenie telewizji Polsat oglądało średnio ponad 2,713 mln widzów w ogólnej grupie wiekowej 4+ oraz ponad 1,052 mln widzów w komercyjnej grupie wiekowej (16-49 lat).
Wiele wskazuje, że za rok odbędzie się druga edycja koncerty. prowadzący żegnając się z widzami poinformowali: "do zobaczenia za rok".

Komentarze (1 - 10 z 22)

Poziom polskiej kultury leci na łeb na szyję!
 3  
- Słucha pan muzyki Disco Polo?
- "Słucham, ale nie lubię"
:)
 32  
Czyli niedługo więcej takich koncertów albo programów w Polsacie.
 34  
kiedy zaczna puszczac gale disco polo na innych kanalach?
TVN juz chyba zauwazyl popularnosc tdisco polo w Polsce, a oni nie moga sobie odpuscic tak bardzo oglupiajacej rozrywki.
 5  
zreszta muzyka w Polsce, to jest disco polo, tylko "znawcy" szufladkuja wiekszosc wykonawcow jako nie-disco polo. hehehe
kiedy gdzies po raz pierwszy uslyszalem "ona tanczy dla mnie", to pomyslalem sobie, ze to kolejny mlody gniewny wykonawca polskiego pop. a tu rozczarowanie: facet sam sie przyznal, ze jest discopolowcem. czas aby cala reszta przyznala sie.
 16  
Quo Vadis Polsko?
 6  
Mam nadzieje że za rok Polsat znowu Puści festiwal Disco-Polo..Bardzo Ładne piosenki..których niestety mało w Polskiej Tv A szkoda....
 16  
kiedy zaczna puszczac gale disco polo na innych kanalach?
TVN juz chyba zauwazyl popularnosc tdisco polo w Polsce, a oni nie moga sobie odpuscic tak bardzo oglupiajacej rozrywki.
TVN już od 2006 roku zarabia na disco polo. Nie powiedzą tego wprost, ale po co wizyty w rozmowach w toku czy uwadze? Liczą się słupki.
Co do koncertu to mam mieszane uczucia. Po pierwsze nie trawię Koterskiego, po drugie przerywanie w połowie utworu, po trzecie za krótka transmisja. Gdzie Siegieńczuk, Skaner, Gielniak? mam nadzieję, że za rok będzie lepiej.,
 6  
no ja jestem za disco polo,bo ile można słuchać tego zagranicznego.....polecam radio PLUS......DOBRE BO POLSKIE;)
 18  
- Słucha pan muzyki Disco Polo?
- "Słucham, ale nie lubię"
:)
Nieprawda słucham bo muszę (przez ścianę) i nie lubię.
 5