Łukasz Szewczyk20.08.2013 (16:10)22

Ponad 2,7 mln widzów koncertu disco-polo w Polsacie

Transmitowaną przez telewizję Polsat galę muzyki disco-polo obejrzało ponad 2,7 mln widzów. Był to jednocześnie najpopularniejszy program rozrywkowy w ubiegłym tygodniu.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 22)

nie no lepiej słuchać wyjca lady gagi lub lisowskiej
 3  
Nienawidzę disco polo i nie wstydzę się do tego przyznać.
Nienawidzę też wesel i innych imprez z muzyką disco polo, na które nigdy nie chodzę.
daj spokoj z tym nadymaniem sie. cala polska muzyka rozrywkowa ostatnich 20 lat to disco polo. nawet Behemot moglby juz zaczac nagrywac disco polo po wystepach celebryckich Nergala.
 6  
To był programowy strzał w 10. Widać takiej rozrywki ludzie też potrzebują i dobrze, że Polsat na taką postawił. Miło było powspominać dawne przeboje i ich wykonawców. Taka oglądalność raczej na pewno spowoduje, że za rok Gala znów będzie w Polsacie.
 4  
Lekka i wpadająca w ucho muzyka, program jak najbardziej trafiony. Czego chcieć w sobotę wieczorem. Kilka browców i zabawa jak trzeba. Każdy mówi że nie zna, że nie lubi, ale zauważcie - każdy kto tam był słowa znał i śpiewał. A takich szarpidrutów jak np. Behemoty, jakieś tam sekundy do marsa czy tym podobne - pójdzie motłoch, pomacha głowami i myśli że jest ok. Wszystko jest dla ludzi, jak ktoś lubi słucha, jak nie to nie. I nie ma co od razu wyzywać od jakiś wieśniaków, każdy ma swój gust.
 7  
Słucham Pana Muzki Dysko Polo
 2  
No lepsze to disco polo niż konkurs piosenki radzieckiej w Zielonej Górze
 6  
muzyka disco polo jest super
 7  
za miesiac bedzie w PPV, albo nc+ podpisze eksluzywny kontrakt na wylacznosc do pakietu platinum. hehehehe
 0  
Najlepsze disco polo grają i tańczą na Wiejskiej...
 1  
Hehe kto by się spodziewał takiego wyniku? :D Polsat to ma jednaj nosa do takich rzeczy... Nie dziwi mnie ich pozycja na rynku :D
 2