Łukasz Szewczyk26.08.2013 (9:36)4 komentarze

Jack Daniel`s świętuje urodziny - specjalna seria na rynku

Z okazji urodzin Jack`a we wrześniu na rynek trafia Jack Daniel's Master Distiller, limitowana edycja Jack Daniel's Tennessee Whiskey, która daje początek niezwykłej, unikalnej serii.
Jack Daniel’s Master Distiller
Jack Daniel’s Master Distiller
Co roku we wrześniu świętujemy urodziny Jack'a. Ponieważ jednak, data urodzin Jack'a jest jedną z wielu tajemnic towarzyszących jego życiu i nikt dokładnie nie wie, którego dnia się urodził, dlatego też urodziny przedsiębiorcy z Lynchburga obchodzimy przez cały miesiąc. Z tej okazji dla wszystkich Przyjaciół Jack'a przygotowaliśmy pamiątkową butelkę. Pierwsza z serii butelka upamiętnia pierwszego Master Distillera, tworzącego whiskey w małym miasteczku w stanie Tennessee - Jack'a Daniela. Gdyby nie jego pasja i determinacja, dzisiaj nie mielibyśmy Jack Daniel's Tennessee Whiskey.Pierwsza z serii limitowanych butelek, jest hołdem złożonym twórcy Tennessee Whiskey, Jack'owi Danielowi. Każda kolejna zaś to wyraz uznania dla kolejnych Master Distillerów, którzy kontynuowali dzieło Jack'a.
Butelka o pojemności 700 ml dostępna jest w sprzedaży od 14 sierpnia.

Komentarze (1 - 4 z 4)

W jakiej cenie będzie ta 0,7? Wiadomo coś o kolejnych butelkach?
 0  
"Ponieważ jednak, data urodzin Jack'a jest jedną z wielu tajemnic towarzyszących jego życiu i nikt dokładnie nie wie, którego dnia się urodził, dlatego też urodziny przedsiębiorcy z Lynchburga obchodzimy przez cały miesiąc."

... amerykańska Wikipedia podaje, że Jasper Newton "Jack" Daniel urodził się 5 września 1850 i szlus.
Otoczka "tajemniczości" to zwykły pijar marketingowy.
Jeśli te "limitowane pamiątkowe" flaszki będą droższe niż normalne to też będzie to dodatkowym wyłudzaniem kasy, niczym więcej.
 4  
bardzo dobra whiskey, lepsza niż szkocka. Zawsze myślałem, że jest przereklamowana ale sprawdzałem doświadczalnie w bezpośrednim porównaniu. Trudno powiedzieć czy najlepsza bo jak patrzy się na ilość marek na rynku, to jeszcze wiele do spróbowania jest :)
 0  
Wolę Ballantines ale Jaś też dobry ;)
 2