Łukasz Szewczyk05.09.2013 (10:39)brak komentarzy

Rusza kampania "Województwo śląskie - tu się inwestuje" (wideo)

Rusza kampania promująca tereny inwestycyjne w województwie śląskim. Działania mają na celu ukazać atrakcyjność inwestycyjną regionu oraz przybliżyć rozmach zrealizowanych projektów infrastrukturalnych.
Śląskie - kampania inwestycyjna
W ramach kampanii został przygotowany spot telewizyjny oraz billboardy sponsorskie. Całość działań realizowana jest w ramach projektu "Województwo śląskie - tu się inwestuje".
Tworząc spot skupiliśmy się na kluczowych, naturalnych cechach województwa, które mają największy wpływ na decyzje inwestorów. Chcemy pokazać woj. śląskie jako nowoczesny region, w którym infrastruktura drogowa stała się symbolem rozwoju oraz synonimem sukcesu. Wyobraziliśmy sobie ogromny, biznesowy organizm, który ma swój krwiobieg (drogi), jest zaludniony mnóstwem kompetentnych, pracowitych ludzi oraz jest poruszany pozytywną energią. Udało nam się nadać spotowi odpowiedni rytm, który odzwierciedla puls tego organizmu - mówi Mateusz Zmyślony, dyrektor kreatywny w Grupie Eskadra


Kampania promocyjna będzie prowadzona od 1 do 30 września. Emisja spotów i bilboardów sponsorskich obejmuje kanały telewizyjne TVN24, TVN CNBC oraz Polsat News, a także telewizję internetową TVNCNBC.pl i TVN24.pl.
Za kreację oraz realizację kampanii promocyjnej odpowiada Grupa Eskadra.