Łukasz Szewczyk26.09.2013 (22:30)brak komentarzy

Ona przejmuje kontrolę. Durex Love Hacker na Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka obchodzimy już 30 września. Czy wiesz, do czego może posunąć się dziewczyna, kiedy chce zwrócić na siebie Twoją uwagę? Zrobi to już wkrótce - Durex po raz kolejny postanowił zaskoczyć! Angażując użytkowników online, zbliża do siebie pary w jak najbardziej realny sposób.
Durex ilustracja / Fot. Durex / materiały prasowe
Durex ilustracja / Fot. Durex / materiały prasowe
Wtyczka Durex Love Hacker to nie nazwa kolejnego gadżetu z portfolio marki, a innowacyjne rozszerzenie digitalowe, które w skutecznie skieruje uwagę internetowego surfera na to, co najważniejsze. Szczególnie, gdy każdą wolną chwilę coraz częściej wolimy spędzać w wirtualnej rzeczywistości forów motoryzacyjnych czy erotycznych podstron. Wtyczka Durex Love Hacker będzie dostępna za darmo w web store'ach Chrome i Firefox. Rozszerzenie działa z poziomu przeglądarki i zaskakując Ciebie, pozwoli jej przejąć kontrolę! Po zainstalowaniu wtyczki można wpisać dowolny komunikat, który pojawi się w momencie wejścia na tematyczne, męskie strony internetowe. Istnieje także możliwość wgrania dowolnego zdjęcia - może zobaczysz to ze srogim, ale uwodzicielskim spojrzeniem Twojej dziewczyny? Po niespodziance nie zdążysz ochłonąć - kujcie żelazo póki gorące!
Coraz więcej czasu spędzamy on-line, zapominając o tym, jak ważne jest pielęgnowanie relacji w świecie rzeczywistym. Siła innowacyjnego rozszerzenia Durex to pozytywny i dyskretny element zaskoczenia, który pozwoli internetowym maniakom zwrócić uwagę na to, co najważniejsze. Nie tylko od święta - komentuje Barbara Opalińska z Durex