Łukasz Szewczyk07.10.2013 (12:56)brak komentarzy

HP rozdaje kieszonkowe w nowej promocji

"Kup sprzęt i zgłoś się po kieszonkowe od HP" - tak brzmi hasło promocji, którą dla HP realizuje agencja zintegrowanej komunikacji marketingowej Polymus.
Kieszonkowe od HP
Kieszonkowe od HP
Osoby, które kupią promowany produkt HP, mogą zgłosić swój zakup na stronie www.kieszonkoweodhp.pl, a następnie wybrać prezent od HP lub przelew na konto w wysokości 40 i 60 zł. W promocji biorą udział wybrane notebooki i ultrabooki z serii ENVY, ENVY TouchSmart, Pavilion oraz drukarki z serii Deskjet Ink Advantage. Autorem idei kreatywnej projektu oraz strony www.kieszonkoweodhp.pl jest agencja Polymus, która zajmuje się jego obsługą prawną, weryfikacją zgłoszeń oraz wysyłaniem nagród i realizacją przelewów do uczestników promocji.
Promocja, która potrwa do końca października 2013 roku, organizowana jest w celu wspierania sprzedaży produktów oferowanych przez HP. Jest to kolejna aktywność tego typu dla klientów końcowych. Zasięg promocji jest ogólnopolski. Polymus współpracuje na stałe z Hewlett-Packard od 2000 r. Agencja realizuje dla klienta projekty z zakresu wsparcia sprzedaży, jak promocje konsumenckie, programy lojalnościowe, incentives oraz prowadzi kompleksową obsługę specjalistycznych eventów HP dla branży IT.