Łukasz Szewczyk17.07.2006 (17:32)brak komentarzy

Nokia DJ Cup 2006 bez tajemnic

Do białego rana bawili się miłośnicy muzyki elektronicznej podczas festiwalu Nokia Trends na Służewcu, którego gwizadami byli Mylo DJ, Fischerspooner oraz Tiga.
Oficjalne rozpoczęcie imprezy nastąpiło o godz. 20.00. Wtedy na scenie Nokia DJ Cup wystąpił pierwszy z czterech finalistów konkursu. Każdemu z nich publiczność zgotowała ciepłe powitanie i aplauz. Po zakończeniu występów finalistów, jury udało się na naradę i chwilę po północy komisja konkursowa ogłosiła wyniki konkursu Nokia DJ Cup 2006. Tegorocznym zwycięzcą został DJ Bad Community - Marcin Gruszyński z Krakowa.
Nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca - gramofony Technics i mixer Pionieer 600 - wręczył zwycięzcy TIGA. DJ Bad Community zaprezentował również zwycięskie brzmienia tym razem przed całą publicznością grając na głównej scenie do białego rana. Drugie miejsce zajęła DJ Najona (Joanna Panieczko z Koszalina), a trzecie DJ Martin Kudelsky (Marcin Kudelski z Gdyni).

Gdy na scenie Nokia DJ Cup młodzi dj-e walczyli o pierwsze miejsce, na scenie głównej koncert rozpoczęły gwiazdy polskiej muzyki - Desire i Easy Band All Stars.

Kulminacyjnymi momentami wieczoru były występy trzech muzyków: Mylo DJ, Fischerspooner i Tiga. Las wyciągniętych rąk 5 tys. tłumu falował w takt muzyki. Zabawa przy elektronicznych rytmach trwała do rana. Dopełnieniem fantastycznej atmosfery koncertu były wizualizacje multimedialne i efekty świetlne przygotowane specjalnie na Nokia Trends wyświetlane na licznych plazmach i 350 m² ekranie.

Wszyscy goście festiwalu mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami mulitmedialnymi Nokia oraz nowymi telefonami muzycznymi Nokia 3250 i N91. W Strefie Nokia Nseries można było zobaczyć rodzinę komputerów multimedialnych Nokia: N80, N73, N70 i N93. W specjalnych multimedialnych spotach użytkownicy telefonów z opcją bluetooth mogli bezpłatnie ściągnąć sobie tapetę i dzwonek Nokia Trends. Przez cały czas prowadzona była fotorelacja z imprezy - hostessy zaopatrzone w telefony Nokia robiły zdjęcia uczestnikom festiwalu i wysyłały je na moBloga. Zdjęcia można obejrzeć wchodząc na stronę www.nokiatrends.moblog.pl.
Nokia