Łukasz Szewczyk30.11.2013 (0:31)2 komentarze

Tanie rozmowy krajowe i zagraniczne - nowa kampania outdoorowa sieci Lycamobile

Trwa kampania outdoorowa Lycamobile - sieci tanich krajowych i międzynarodowych rozmów komórkowych. Na 1000 nośnikach typu citylight, w 11 największych aglomeracjach Polski pojawiły się plakaty prezentujące konkurencyjną ofertę sieci Lycamobile
Kampania outdoorowa sieci Lycamobile
Kampania outdoorowa sieci Lycamobile
Nowa kampania outdoorowa ma przede wszystkim na celu informację o ofertach sieci Lycamobile - Karty SIM, umożliwiające użytkownikom kontakt z bliskimi w kraju i zagranicą po bardzo atrakcyjnych cenach, korzystne pakiety internetowe (w tym 1 GB Internetu za jedyne 19 zł), a także nielimitowane rozmowy w sieci Lycamobile w Polsce. Nowa kampania, widoczna w miastach takich jak: Warszawa, Kraków, GOP, Lublin, Wrocław, Łódź, Białystok, Poznań, Bydgoszcz, Szczecin, Trójmiasto realizowana jest zgodnie z ideologią sieci Lycamobile: "połączenia z bliskimi na całym świecie w korzystnych cenach."Kampania outdoorowa ma także na celu wzmocnienie świadomości marki Lycamobile w Polsce oraz zachęcenie nowych użytkowników do korzystania z konkurencyjnych i atrakcyjnych ofert sieci.Lycamobile to operator tanich międzynarodowych i krajowych połączeń telefonii komórkowej. Sieć ma ponad 30 milionów klientów na świecie. W Polsce Lycamobile rozpoczęła działalność w listopadzie 2011 i konsekwentnie zwiększa swoją obecność na rynku i bazę użytkowników.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Wszystko fajnie, szkoda tylko że jak wysyła się smsy to odbiorca dostaje informacje iż wiadomość przychodzi z różnych numerów telefonu, albo w ogóle jest brak nadawcy, jest napisane: "infoR".
 2  
ale dzwonienie z Niemieckiej karty jest taniej i to dużo taniej
 0