Łukasz Szewczyk03.12.2013 (10:49)1 komentarz

"Huta" - Andrus, Zamachowski i Podsiadło w nowym spocie radiowej Trójki (wideo)

Trwa kampania wizerunkowa Programu 3 Polskiego Radia. Obecnie w stacjach telewizyjnych można oglądać nowy spot reklamowy "Huta",w którym występują Artur Andrus, Dawid Podsiadło i Zbigniew Zamachowski.
Huta - spot
Huta - spot
Przygotowana przez agencję reklamową Walk Creative kampania ma charakter wizerunkowy, a jej celem jest pozyskanie nowych słuchaczy w wieku 25-49 lat, wykształconych, z poczuciem humoru i obdarzonych otwartością i ciekawością świata. Kreacja, wpisująca się w trójkowy klimat, zwraca uwagę absurdalnym, purnonsensowym poczuciem humoru.
Dzisiaj swoją premierę miał czwarty spot reklamowy "Huta":


Spoty można oglądać na antenach TVP 1 , TVP 2 , TVN , w wybranych kanałach tematycznych TVP, TVN, Polsatu, Discovery oraz z pakietu At Media. Kampanię telewizyjną wspiera emisja spotów na portalu Interia. Za zakup i planowanie mediów odpowiada Agencja Promocji Polskiego Radia.

Do tej pory w ramach kampanii wyprodukowano trzy spoty reklamowe:Komentarze (1 - 1 z 1)

Przecież to kpina z odbiorcy jest. A poza tym co za sens reklamować radio w telewizji. Ciekawe ile to kosztowało i dlaczego tak dużo; i kto najwięcej zarobił. Czyżby radio publiczne nie miało na co pieniędzy wydawać? Zaraz zapewne zacznie się kolejna płatna kampania abonamentowa... Sto razy pomyślę, zanim zapłacę...
 2