Łukasz Szewczyk18.02.2014 (10:11)5

Tydzień TV: Jedynka liderem, TVP2 wyprzedza TVN, TVP Sport w Top 20

W siódmym tygodniu 2014 roku telewizyjna Jedynka utrzymuje pozycję lidera wśród kanałów telewizyjnych, z kolei dzięki transmisjom Igrzysk Olimpijskich w Soczi 2014 telewizyjna Dwójka awansuje na drugą pozycję - wynika z danych Nielsen Audience Measurement dla Media2.pl.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 5 z 5)

Jak nie może być liderem, jak latacie tą olimpiadą po wszystkich kanałach TVP do wyrzygania. 5 minut studia i reklamy i pyk na inny kanał. Tak kiepskiej relacji sportowej już dawno w TV nie widziałem. Pokazywane przerywane przejazdy. Po prostu żenada. Potwierdza się że nie opłaca się płacić za abonament. Reklam więcej niż na polsacie czy tvn.
 16  
Rzeczywiście urywane relacje, przeskakiwanie po kanałach, promowanie "polskich" transmisji kosztem rywalizacji w niektórych konkurencjach, a na TVP Sport wielogodzinne relacje hokeja i łyżwiarstwa figurowego podczas gdy idą ciekawe konkurencje na stoku. Eurosport miał tą przewagę, że pokazywał zawody do końca, pomijam jakość komentarza TVP, bo ta jak zwykle poniżej standardów. Też mają dwa kanały, ale umieją to jakoś z sensem rozmieścić. Brakuje Olimpiady właśnie na Eurosporcie. :(
 16  
TVP Sport jest od dyscyplin zespołowych a TVP 1 i 2 nie ma co powyrównywać do Eurosportu
 4  
olimpiada na czeskiej publicznej jest non stop w dwóch kanałach otwartych 2 i sport. bez biegania bez,porównania
 5  
Skończą się ZIO i przynajmniej w grupie komercyjnej jak to zazwyczaj bywa Polsat wysunie się na pozycję lidera. Zresztą marzec to czas nowej wiosennej ramówki a w tym względzie się sporo będzie działo. Aczkolwiek w moim mniemaniu Polsat ma lepsze propozycje.
 3