Łukasz Szewczyk24.02.2014 (12:11)1 komentarz

Kanały CBS Chello Zone od marca w Polsat Media

Z początkiem marca 2014 roku Polsat Media będzie odpowiedzialny za sprzedaż czasu reklamowego wszystkich kanałów Chello Zone w Polsce.
CBS Chello Zone przedłuża umowę z Cyfrowym Polsatem w zakresie dystrybucji kanałów na największej w Polsce platformie satelitarnej (więcej o tym TUTAJ). Dodatkowo w ramach umowy, z początkiem marca Polsat Media będzie odpowiedzialny za sprzedaż czasu reklamowego wszystkich kanałów Chello Zone w Polsce. Szerokie i konkurencyjne portfolio firmy dociera do zróżnicowanej demograficznie grupy widzów w każdym wieku. Extreme Sports Channel skierowany jest do aktywnej, młodej widowni męskiej, podczas gdy CBS Drama i CBS Reality docierają do żeńskiej części widowni w wieku 16-49. Wśród odbiorców CBS Action przeważają mężczyźni, zaś widownia CBS Europa obejmuje zarówno kobiety jak i mężczyzn. Polsat JimJam, kanał dla najmłodszych widzów, emituje znane i nagradzane na całym świecie programy oraz kultowe polskie produkcje, które przyciągają przed telewizory dzieci, jak również ich rodziców.
Sześć kanałów Chello Zone to ważny dodatek do pakietu kanałów tematycznych Polsat Media. Cieszymy się na owocną współpracę z CBS Chello Zone, kolejną międzynarodową grupą medialną w naszym portfolio - mówi Stanisław Janowski, dyrektor zarządzający Polsat Media

Komentarze (1 - 1 z 1)

A kiedy Horror Channel ???
 2