Łukasz Szewczyk07.05.2014 (13:34)8 komentarzy

Durex i MTV promują bezpieczny seks wśród młodych (wideo)

MTV International i Durex rozszerzą współpracę w ramach kampanii "Someone Like Me" propagującej bezpieczny i świadomy seks.
Kampania "Someone Like Me" w Europie stanie się oficjalnym partnerem wybranych programów MTV dotyczących takich tematów jak randki i relacje w związkach. Patronatem zostaną objęte m.in. programy "Ex na plaży" czy "Deadline na miłość". Kampania będzie towarzyszyć również letniemu festiwalowi "Isle of MTV", który odbędzie się pod koniec czerwca na Malcie. Momentem kulminacyjnym współpracy będzie patronat kampanii nad galą MTV EMA 2014, na której co roku wręczane są nagrody dla najlepszych artystów muzycznych. W tym roku statuetki zostaną wręczone 9 listopada w Glasgow.

Współpraca dotycząca programingu stacji MTV jest częścią szeroko zakrojonych działań prowadzonych na wielu platformach: w telewizji, mediach społecznościowych oraz podczas wydarzeń organizowanych przez MTV. Dzięki partnerstwu z MTV o kampanii "Someone Like Me" dowiedzą się miliony młodych ludzi w całej Europie.

Someone Like Me - plakaty
Someone Like Me - plakaty
Zapowiedziane działania są kolejnym elementem globalnej kampanii "Someone Like Me", którą Durex wraz z fundacją MTV Staying Alive prowadzi od 2013 roku. Celem projektu, zainicjowanego 1 grudnia (Światowy Dzień Walki z AIDS), jest zachęcenie młodych ludzi do szczerych rozmów na tematy intymne, a w rezultacie większa świadomość dotycząca bezpiecznego i świadomego seksu oraz zagrożeń związanych z wirusem HIV.

Komentarze (1 - 8 z 8)

Durex i MTV jak najbardziej się w tym temacie zgrało ;)
 6  
A co? Spadła sprzedaż prezerwatyw?
 3  
a co szukają nowych "celebrytów" w tego dokumentalnego kanału?
 3  
Lec tok ebałt seks bejbi lec tok ebałt ju end mi
Seks to mój jedyny sens 7.05.2014 (19:13:18)
 1  
jeszcze za mało 15 letnich matek....
 3  
Raczej świadome zwiększenie popytu na towar i produkcja 30 letnich babć.
 2  
dokładnie do bezpiecznego seksu trzeba dorosnąć
a tu nastolatki nagrzane a to guma pęknie i HIV alb ciąża i co????
wtedy pytanie a miało być bezpiecznie....
ech POljaki
 3  
Nędza i tandeta naszych czasów...
 1