Łukasz Szewczyk04.06.2014 (15:58)1 komentarz

Elektroniczne magazyny Agory w ofercie Atmedia

Atmedia i Agora nawiązały współpracę reklamową. Oferta Atmedia Interactive powiększyła się o czternaście wydań cyfrowych Czasopism Agory i Magazynów Gazety Wyborczej.
Do oferty Atmedia Interactive dołączają elektroniczne wydania takich czasopism i magazynów, jak Wysokie Obcasy, Duży Format, Logo, Dziecko, czy Cztery Kąty. Tytuły Agory powiększyły największą w Polsce sieć reklamy w pismach na urządzenia przenośne.
Oferta reklamowa Atmedia Interactive powiększyła się o tytuły: Ale Historia, Avanti, Cztery Kąty, Dom i Wnętrze, Duży Format, Dziecko, Kontynenty, Książki. Magazyn do czytania, Kuchnia, Logo, Ładny Dom, Metro na Szpilkach, Wysokie Obcasy, Wysokie Obcasy Extra. Dla reklamodawców dostępna jest w pełni interaktywna reklama zawierająca elementy wideo oraz elementy interaktywne.
Od 2010 roku systematycznie poszerzamy portfolio wydań cyfrowych magazynów Agory. Nasze wydania na smartfony i tablety są interaktywne, wzbogacamy je o dodatkowe materiały: filmy wideo, galerie zdjęć, animacje, elementy html5. Taką samą zasadą kierujemy się przygotowując reklamy dla klientów, którym proponujemy najlepsze miejsca reklamowe oraz atrakcyjne multimedialne i interaktywne narzędzia komunikacji z grupą celową - powiedziała Elżbieta Nowacka dyrektor sprzedaży w Agorze
Nasza oferta reklamowa została powiększona o czasopisma i magazyny wysokiej jakości docierające do zamożnego i nowoczesnego czytelnika. Umowa z Agorą to kolejny etap tworzenia największej na rynku oferty reklamy w prasie mobilnej - mówi Maria Wajda, dyrektor zarządzająca Atmedia
Atmedia reprezentują aktualnie 46 czasopism i magazynów wydawanych na tablety. Jest to największa sieć reklamy skupiająca prasę wydawaną na urządzenia mobilne. Co miesiąc czytelnicy ściągają ponad 200 tys. egzemplarzy magazynów. Atmedia oferują zarówno w pełni interaktywną reklamę - kreacje mogą zawierać elementy hot spot, html5, audio i wideo jak i tradycyjne, statyczne reklamy prasowe.

Komentarze (1 - 1 z 1)

z przyjemnością czytam na Kindlu Wyborczą a na iPadzie magazyny. Profesjonalne nowoczesne dziennikarstwo. Tak trzymać dalej :)
 3