Łukasz Szewczyk05.07.2014 (0:39)2 komentarze

Ruszyła Loteriada z Lotto. Do zdobycia samochody i tablety

"Jest lato, jest Loteriada" - pod takim hasłem rozpoczęła się 6. edycja zabawy loteryjnej LOTTO Totalizatora Sportowego. Organizację loterii audioteksowej Totalizatora Sportowego powierzono agencji Unique One.
Loteriada 2014
Akcja rozpoczęła się 1 lipca i zakończy się 31 sierpnia. Agencja Unique One, działając na zlecenie Totalizatora Sportowego sp. z o.o. odpowiedzialna jest za stronę organizacyjną, obsługę, a także przygotowanie strony www.loteriada.pl, również w wersji mobilnej.
Aby wziąć udział w Loteriadzie, należy za minimum 5 złotych kupić dowolny produkt z portfela Totalizatora Sportowego (m.in. Lotto, także z Lotto Plus, Mini Lotto, Multi Multi, Keno, Kaskada, Zdrapki). Po spełnieniu tego warunku otrzymamy kupon Loteriady z kodem. Kod można zarejestrować na stronie www.loteriada.pl, albo wysyłać go SMS-em pod wskazany na kuponie numer. W akcji można wygrać samochody MINI oraz tablety ASUS Fonepad 7".

Loteria ma charakter ogólnopolski i wspierana jest kampanią reklamową wykorzystującą m.in. spot TV, radio i reklamę zewnętrzną.

Komentarze (1 - 2 z 2)

rtrffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff222222222ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
 0  
hej co tam u was nara
 1