Łukasz Szewczyk19.07.2014 (15:53)1 komentarz

Rusza Komputronik City Championship

W tym roku startuje pierwsza edycja Komputronik City Championship, e-sportowego turnieju w Counter-Strike: Global Offensive oraz FIFA 14. Dla zwycięzców przygotowana została pula nagród o wartości ponad 15 tys. zł.
Turniej podzielony jest na dwa główne etapy: internetowy oraz lanowy, które obejmują kilka rund. W pierwszym etapie można wziąć udział w zabawie nie wychodząc z domu. Na początku gracze uczestniczą w eliminacjach. Odbędzie się sześć oddzielnych rund, podczas których wyłonionych zostanie 64 graczy w FIFA 14 oraz 24 drużyny CS:GO. Przejdą oni do drugiego etapu i tam zostaną podzieleni na grupy. Pierwsze zmagania grupowe ukończy 12 drużyn oraz 32 graczy. Trzeci etap turnieju jest jednocześnie drugą fazą grupową. Opuszczą ją 4 najlepsze zespoły CS:GO oraz 8 graczy Fifa 14.
Wyłonieni gracze wezmą udział w ostatniej fazie turnieju. Runda finałowa różni się tym, że odbędzie się ona w trakcie specjalnie na tę okazję zorganizowanego eventu. Zakończenie całego turnieju zaplanowane jest na październik i odbędzie się w warszawskim salonie Komputronik Megastore. Będzie ono nie tylko okazją do wyłonienia najlepszych graczy i drużyn, ale również pretekstem do osobistego spotkania osób, które brały udział w poprzednich fazach rozgrywek.

Turniej ma na celu animowanie społeczności graczy, którą można znaleźć w każdym Polskim mieście.

Szansa na zdobycie głównych nagród pojawia się podczas finału lanowego, jednak już w trakcie rozgrywek ligowych przewidziane są liczne konkursy z nagrodami, w których udział może wziąć każdy z uczestników turnieju.

Więcej informacji na temat turnieju pod adresem: www.citychampionship.pl.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Fajna sprawa taki turniej:). To nie to samo, co gra na kompie w 2 osoby:)
 0