Łukasz Szewczyk24.07.2014 (23:39)6 komentarzy

Ekstraklasa z firmą Manta

Firma Manta została Oficjalnym Partnerem Ekstraklasy. Firma będzie miała prawo do posługiwania się tytułem i znakiem Oficjalnego Partnera Ekstraklasy na wszystkich polach swojej komunikacji marketingowej. Kontrakt podpisano do końca bieżącego sezonu.
Ethnic Men
Ethnic Men
Prawo do posługiwania się znakiem i tytułem Oficjalnego Partnera Ekstraklasy obejmuje możliwość umieszczania go m.in. na produktach, aplikacjach elektronicznych czy w prowadzonych kampaniach sprzedażowych i promocyjnych.
Firma Manta jest jednym z innowacyjnych polskich przedsiębiorstw produkujących i dystrybuujących urządzenia z branży elektroniki użytkowej i AGD. Od 16 lat konsekwentnie realizuje swoje wytyczne, wedle których stara się przybliżyć najnowocześniejsze osiągnięcia techniki jak największej liczbie Polaków, oferując je w przystępnych dla każdego cenach. Manta nieustannie rozwija sieć sprzedaży o inne kraje, dzięki czemu produkty marki są coraz częściej rozpoznawalne w większości państw Europy oraz regionu EMEA. Obecnie firma skupia się na sprzedaży dekoderów DVB-T, telewizorów, tabletów i smartfonów, kamer sportowych, rejestratorów odnosząc na tych polach znaczące sukcesy.
Wspieranie polskiego sportu, a w szczególności piłki nożnej, od zawsze było istotnym elementem naszej działalności. Nawiązanie współpracy z Ekstraklasą jest naturalnym kolejnym krokiem na tej drodze i cieszę się, że dzisiaj możemy ogłosić połączenie naszych sił - mówi Bogdan Wiciński, CEO Manta S.A
Umowa z Manta to kolejny ogłoszony w tym roku przez Ekstraklasę S.A. kontrakt komercyjny.
Manta jest liderem sprzedaży sprzętu RTV oraz AGD i doskonałym przykładem na to, że polska firma może śmiało konkurować nawet na najbardziej wymagających rynkach. Jestem przekonany, że tytuł Oficjalnego Partnera Ekstraklasy wzmacnia wartość marki Manta - mówi Bogusław Biszof, prezes zarządu Ekstraklasy SA

Komentarze (1 - 6 z 6)

Jaka ekstraklasa oraz poziom gry taki i sponsor. Nie zdziwię się jak za 6 -m-cy przeczytam, że sponsorem jest mój warzywniak osiedlowy. Produkty Manty są tanie … i to jest ich jedyna zaleta. (o trwałości, jakości samych produktów jak jakości oprogramowania nie będę pisał).
 12  
Polecam porównanie pewnego modelu Blu-Ray Manty i Denona.. te same bebechy nawet z dokładnością do tego samego modelu PCB tylko obudowa inna... Nie żebym był fanem ale to tak po prostu taki sam jak każdy inny chiński sprzęt.
 1  
Znajomy ma warzywniak i chciał zostać sponsorem. Dawał 2 tys zł. rocznie, ale Manta go przebiła dając 3 tys zł.
 10  
Sponsorem Ekstraklasy powinno być Manti a nie manta bo mam zgagę jak to oglądam
 17  
Jaki sposor taka liga jedno i drugie EXTRA
 3  
W tym sezonie sponsorami i partnerami Ekstraklasy są takie firmy jak T-mobile, nc+, Adidas, Polskapresse, tak więc towarzystwo jest zacne.
Pozdrawiamy
Manta_Team
 1