Łukasz Szewczyk18.09.2014 (23:24)6 komentarzy

Filmy i seriale z HBO GO w prezencie z Samsung Smart TV

W ramach kampanii zwalczania nudy za pomocą możliwości telewizorów Smart TV, firma Samsung wraz z aplikacją HBO GO serwuje kolejne lekarstwo na ziewanie przed odbiornikami - darmowy dostęp do serwisu HBO GO przez trzy miesiące.
HBO GO w Samsung Smart TV
HBO GO to aplikacja popularnego kanału HBO, oferująca wideo na życzenie. Dzięki promocji użytkownicy Samsung Smart TV przez trzy miesiące będą mieli dostęp w dowolnej chwili do takich filmowych hitów jak "Człowiek ze stali", nagradzane Oscarami "American Hustle", "Wielki Gatsby" z Leonardo DiCaprio w roli tytułowej czy "Kraina Lodu" - światowy fenomen nie tylko dla najmłodszych. Ponadto, HBO GO to gratka dla fanów seriali. W ofercie aplikacji znajdziemy takie kultowe pozycje jak "Gra o tron", thriller "Detektyw", klasyki jak "Rodzina Soprano" i "Prawo ulicy", a także serial "Zakazane Imperium".
Aby wziąć udział w promocji wystarczy w okresie 18.09.2014 - 19.10.2014 dokonać zakupu telewizora Samsung Smart TV serii F (2013) lub H (2014), zarejestrować zakup na dedykowanej stronie www.TwojSmartTV.samsung.pl i odebrać kod promocyjny mailem. Co więcej, kod umożliwia także oglądanie kanału linearnego HBO oraz bogatej oferty filmów i seriali na żądanie na smartfonach i tabletach poprzez aplikację mobilną HBO GO, a także na komputerach korzystając ze strony internetowej www.hbogo.pl

Komentarze (1 - 6 z 6)

Szkoda tylko że Samsung ma gdzieś użytkowników starszych modeli, dałem 3 koła za telewizor dwa lata temu i niestety aplikacja jest niedostępna bo model telewizora za stary haha, dziady.
 6  
Aby było śmieszniej na starym telewizorze (model z 2012 roku) w SmartTV wyświetlają mi reklamę HBO GO. Gdy wejdę na ten banner, to niestety nie mam możliwości zainstalowania tej aplikacji. Ciekawe czym różni się technologicznie HBO GO od innych aplikacji video takich Ipla, TVP VOD czy TVN Player? Jeżeli Ipla może działać na starych modelach, to HBO GO również mogłaby działać!
 3  
A ja dałem 5 koła za F7000 i okazuje się, że pierwszy lepszy dongle na Andku za 150 zeta jest bardziej multimedialny od tego "cuda techniki".
 6  
Haha :) nigdy więcej nie kupię tv kierując się dostępnością smart gów. wartych funkcji. Lepszy tv za tysiaka plus dodtawka multimedialna.
 2  
smart tv są super ale niestety trochę kosztują. może skorzystam z tej promocji netii w której się dostaje zniżkę na samsunga przy podpisaniu umowy na internet.
 0  
Haha, dokładnie. W Netii zrobiłem dobry interes zakładając nową umowę. Teraz mam i nowego Samsunga i HBO GO na zawołanie :D
 0