Łukasz Szewczyk15.10.2014 (12:00)1 komentarz

Odlotowa kampania LOT-u "Wielkie nieba!". Bilety tańsze o połowę

LOT startuje z kampanią "Wielkie nieba!". Promuje one tańsze nawet o połowę bilety do wszystkich miejsc, do których lata LOT w ramach regularnej siatki połączeń.
By skorzystać z promocji trzeba tylko dość szybko podjąć decyzję dokąd chce się polecieć, a następnie kupić bilety - najwygodniej i najtaniej na lot.com. Specjalna kampania pod hasłem "Wielkie nieba!" trwa przez sześć dni, dokładnie od wtorku 14-go do niedzieli 19-go października 2014. Podróż można odbyć już od 2 listopada aż do 22 marca 2015, z wyjątkiem okresu świąteczno - noworocznego. Ceny, na wszystkie kierunki na jakich lata LOT zostały obniżone - w niektórych przypadkach aż o 50%! Oznacza to, że taniej można odwiedzić dowolne z ponad 40 miast na całym świecie.
W ramach promocji Wielkie Nieba obniżamy ceny biletów do -50% na wszystkie kierunki. Mamy nadzieję, że zainspirujemy naszych pasażerów, aby odkrywali z nami kolejne nieba nad atrakcyjnymi destynacjami, do których latamy . Chcemy zachęcić konsumentów do podróżowania nie tylko w wakacje i dodawania nowych ciekawych punktów do prywatnych map podróży - mówi Marta Glinka, Dyrektor Marketingu LOT-u
Kampania będzie prowadzona szeroko w Polsce, przede wszystkim w Internecie, radiu, prasie, a także z wykorzystaniem kanałów własnych LOT-u. Będzie również obecna na rynkach zagranicznych m.in.: brytyjskim, niemieckim i amerykańskim.
Za stworzenie kreacji odpowiada agencja DDB Warszawa, natomiast doboru i zakupu mediów dokonał dom mediowy Universal McCann.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Prędzej czy później LOT i tak zbankrutuje.
 6