Łukasz Szewczyk20.10.2014 (12:26)15

Tydzień TV: Liderem Polsat. Hitami seriale, mecz Polaków oraz "Rolnik szuka żony"

W czterdziestym drugim tygodniu 2014 roku telewizja Polsat plasuje się na pozycji lidera w obu grupach wiekowych (4+ i 16-49) - wynika z danych Nielsen Audience Measurement dla Media2.pl. Hitem okazał się mecz Polska - Szkocja, a wśród rozrywkowych programów hitem ponownie był "Rolnik szuka żony".

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 15 z 15)

Dokładnie! Mam przeczucie, że z piłkarzami będzie podobnie. Za co polsat by się nie brał wychodziło z tego coś pozytywnego. A jakby na to nie patrzyć to w końcu najwyższa pora żeby nasi "kopacze" się podnieśli po tylu latach porażek.
 0  
Polsat rulez! Trochę boli tych co tak na niego narzekają, a z drugiej strony go oglądają, bo gdyby nie polsat to siatkówka i piłka nożna nie byłyby teraz oglądane, bo TVP woli wydawać kasę na bzdurne seriale i programy rozrywkowe.
 0  
@draco: homosiow ostatnio tez maja promować i to za free dla tej organizacji, ale ktoś ten twór musi utrzymać i to niestety jestem tez ja. Na szczęście sporo ludzi nie płaci na nich i jest szansa, ze kiedyś zbankrutuja bo rządowi tez zaczyna brakowac kasy na dopłaty :) i to jest dobra wiadomość.
 1  
Nie oglądam,ponieważ kojarzy mi się handlem obwożnym.
 0  
Nie można mówić o promocji homoseksualizmu, ponieważ orientacji seksualnej się nie wybiera. To nie para skarpetek, którą codziennie zmieniasz. :P

Wspieranie kampanii społecznej osób z mniejszości to jest misja TVP. I ja w pełni popieram takie akcje. :P
 2