Łukasz Szewczyk28.10.2014 (16:24)24 komentarze

Miliony Polaków ogląda seriale scripted. Hitem "Szpital" TVN

Polacy pokochali telewizyjne seriale typu. scripted docu. Po prawie dwóch miesiącach jesiennego sezonu telewizyjnego, najpopularniejszym okazał się serial "Szpital" emitowany na antenie TVN.
Serial "Szpital'
Z danych Nielsen Audience Measurement dla Presserwisu wynika, że w okresie od 1 września do 23 października 2014 roku najpopularniejszy okazał się serial "Szpital" (TVN) - odcinek z 23 października 2014 roku oglądało aż 3,088 mln widzów.
Drugie miejsce w rankingu zajmuje serial "Na sygnale" (TVP2). Nadany 15 października odcinek serialu obejrzało aż 2,450 mln widzów. Trzecie miejsce zajmuje serial "Zdrady" (Polsat) z wynikiem 2,128 mln widzów (odcinek z 23 października).

Czwarte miejsce zajmuje natomiast serial "Malanowski & Partnerzy" (Polsat) z wynikiem 2,033 mln widzów (odcinek z 23 października), natomiast piąta pozycje w rankingu popularności piastuje serial "Ukryta prawda" (TVN) z wynikiem 1,946 mln widzów (odcinek z dnia 23 października).
Presserwis

Komentarze (1 - 10 z 24)

no to pora umierać
 29  
Nie ma się, co dziwić, że Nam małą płacą - bierzemy co popadnie, równiez w TV
 22  
buraka jest łatwo zadowolić
 20  
Już prawie każdy kanał ma swój paradokument. Przecież tego się nie da oglądać. Już prawie w ogóle nie oglądam telewizji bo została ona opanowana przez takie goowno.
 28  
Szpital 3 miliony???? Buhahahahahahaha, żal mi jest oglądających to Polaków...
 24  
Tytuł powinien brzmieć miliony Polaków to ułomy intelektualne. Ludzie oglądający takie rzeczy to idioci bez mózgu.
 35  
Masakra. ;/
 16  
zaraz się porzygam
 15  
Tytuł powinien brzmieć miliony Polaków to ułomy intelektualne. Ludzie oglądający takie rzeczy to idioci bez mózgu.
Albo starsi ludzie. Jak pójdę do mojego dziadka w czasie kiedy leca te "hity" to nie da rady z nim porozmawiać tak jest pochłonięty "akcją", że dopiero podczas przerwy reklamowej wraca do rzeczywistości ;)
 13