Łukasz Szewczyk05.11.2014 (12:27)8

Nergal, Czubaszek, Pazura i Kwiatkowski w świątecznej kampanii Empiku (wideo)

W listopadzie rusza kolejna odsłona kampanii Empiku - Empik każdego inspiruje inaczej. W świątecznej odsłonie zobaczymy filmy z udziałem Nergala, Marii Czubaszek, Cezarego Pazury oraz Dawida Kwiatkowskiego.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 8 z 8)

Co? Ten czubek Nergal w ŚWIĄTECZNEJ reklamie?
 5  
nergal? No to pa pa empik. Właśnie skasowałem u nich konto, które posiadałem od lat trzech i aktywnie z niego korzystałem.
 0  
Dla mnie postawa Aldonny jest na zasadzie na złość mamie odmrożę sobie uszy. Szeroki asortyment, liczne promocje, dobra lokalizacja, darmowe dostawy z magazynu itp., ale przestanę kupować bo osoba o innych poglądach politycznych czy religijnych też lubi ten sklep? Co wam ten człowiek zrobił poza tym że publicznie przyznaje się do tego, że nie jest katolikiem? Ech, tolerancyjna Polska... :)))
 1  
naczelny satanista kraju reklamuje sklep do kupowania prezentów na religijne święta? ktoś za dużo chyba zielonego spalił zbierając obsadę do klipów...
 6  
"Do współpracy zaprosiliśmy znane osoby związane z kulturą (...)"

Chyba z chałturą...

Empikowi dziękuję, nic u nich już nie kupuję...
 6  
hej, z całym szacunkiem, ale głupoty piszecie. Oczywiście że nie ma znaczenia że Nergal też lubi Empik. Dysonans powstaje w momencie skomponowania jego osoby z kampanią świąteczną... ale nie znaczy to że należy przestać tam kupować. Po prostu kampania reklamowa jest totalnie od czapy... Ciekawe kto to wymyślił...
 0  
Gdyby kierować się takim kryterium takim jak niektórzy komentujący to trzeba było przestać chodzić w wiele miejsc i nie kupować nigdzie, bo zawsze trafi się tam ktoś, kogo poglądy mi nieodpowiadaną. Szkoda, że niektórzy kierują się tylko hasłowym myśleniem – Nergal = satanista. Proponuję, żebyście sprawdzili sobie co ten gość dokonał na zachodzie jako artysta promujący także nasz kraj. Tam jakoś nikt nie wyzywa go od antychrystów.
 2  
Nergal, to prosty chłopina.
 2