Łukasz Szewczyk19.12.2014 (15:52)4 komentarze

James Bond będzie pił polską wódkę Belvedere

Po raz pierwszy w historii najbardziej rozpoznawalna polska marka luksusowa - Belvedere Vodka stała się częścią słynnej filmowej sagi o Jamesie Bondzie.
Belvedere Vodka 007
Znane na całym świecie upodobanie Bonda do martini "wstrząśniętego, niezmieszanego" kojarzy się z jego nienagannym gustem i wysmakowanym stylem. Jest więc rzeczą zupełnie naturalną, że Bond wybiera Belvedere, wyruszając w kolejną misję w najnowszym filmie "Spectre". Unikalny styl Belvedere Vodka to kombinacja zdecydowanego charakteru z niezwykle delikatnym i aksamitnym smakiem otrzymywanym jedynie z naturalnych składników najwyższej jakości. Belvedere Vodka z Pałacem Belwederskim na froncie butelki uosabia kwintesencję polskiej tradycji i historii oraz międzynarodowy sukces. To pierwsza polska marka, która stała się rozpoznawalna na tak szeroką skalę poza granicami kraju.
James Bond jest najbardziej podziwianym i wpływowym trendsetterem na świecie. To, że w najnowszym filmie "Spectre" jego wódką będzie właśnie Belvedere, ogromnie nas cieszy. Belvedere rodzi się z żyta, wody i charakteru ... a teraz do jej niezwykłych atutów możemy jeszcze dodać to, że jest wyborem samego Jamesa Bonda - powiedział Charles Gibb, Global President Belvedere Vodka
Z okazji nowej, wspólnej ery Bonda i Belvedere Vodka zostały stworzone dwie absolutnie unikatowe, limitowane edycje butelek. Jedna z nich to edycja MI6, perełka kolekcjonerska dostępna dla miłośników Bonda i fanów Belvedere Vodka. Po raz pierwszy w historii z butelki zniknął wizerunek Pałacu Belwederskiego, a jego miejsce zajęła słynna siedziba MI6, duchowy dom Jamesa Bonda. Zmianie uległa również kolorystyka - charakterystyczny dla Belvedere Vodka niebieski kolor ustąpił miejsca zieleni kojarzonej z pierwszym szefem MI6, który miał zwyczaj sygnowania dokumentów właśnie zielonym atramentem.
Druga limitowana edycja nosi nazwę '007' Silver Saber. To piękna, podświetlana, metaliczna butelka, posiadająca oznaczenie 007 wykonane w technologii laserowej. Będzie ona dostępna w Polsce jedynie w wybranych punktach sprzedaży w przyszłym roku. Obie limitowane edycje zostaną zaprezentowane światu wieczorem 16 grudnia podczas oficjalnej inauguracji w The London Film Museum.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Aaale bym se chlapnal!
 5  
Ale Belvedere to wódka francuska.
 8  
Ciekawe czy będzie pić z 0,7 l :P
 2  
tylko, że przecieki mówią, o zaangażowaniu czarnoskórego aktora do roli Bonda. Czarni wódki nie piją.
 0